ZamknijMenu

Bajkowa sesja fotograficzna

Co robi fotograf kiedy dopada go rutyna? – Odpowiedzią jest bajkowa sesja fotograficzna i warsztaty!

Pisałam już w jednym z wczesniejszych postów o warsztatach u Moniki Byczkowskiej. Dzisiaj czas na kolejną część. bajkowa sesja

Nie wierzę, że jest fotograf, który wykonując regularne sesje, nie wpada w końcu w rutynę i marazm. I chociaż uwielbiam to co robię, a każda sesja jest inna, bo przecież za każdym razem na zdjęcia przychodzi ktoś z innymi oczekiwaniami, to potrzebuję się czasem wyżyć! Tak na maksa, artystycznie i zrobić coś szalonego, na co normalnie nie mogę sobie pozwolić. Jeśli zaglądasz do mnie cześciej, to na pewno już zorientowałaś się, że kocham bajki i wszystko co ma związek z fantazją. Dlatego te warsztaty były dla mnie idealnym wyborem.

Joanna:

bajkowa sesja

bajkowa sesja

bajkowa sesja

bajkowa sesja

Dominika:

bajkowa sesja

bajkowa sesja

Zainspirowana i moja bajkowa sesja fotograficzna:

Jakiś czas po warsztatach zapragnęłam kolejnej bajkowej sesji i poprosiłam zaprzyjaźnioną Justynę o pomoc w zgromadzeniu garderoby. Jeśli chcesz wypożyczyć kostium zajrzyj tutaj. Do współpracy zaprosiłam również Dorotę, którą możesz u mnie zobaczyć również w tej sesji. Piekny makijaż wykonała Aleksandra Sosfa.

bajkowa sesja

 

Postawiłyśmy na złoto. Ponieważ w moim studio chwilowo są zasłonięte okna (remont kamienicy), nasza modelka leżała na podłodze w kuchi, gdzie mam wielkie okno balkonowe z naturalnym światłem. (Spokojnie, podłoga była ciepła;) Ja zwisając nad nią na drabicie, próbowałam złapać odpowiednie kadry. Nawiasem mówiąc, to cud, że przeżyłam to balansowanie na drabinie… Zobacz jaki jest efekt naszych starań:

bajkowa sesja

bajkowa sesja

bajkowa sesja

Stylizacja druga:

Chciałam pokazać eteryczną pozę, w której modelka wygląda bardzo delikatnie, jak zaczarowana. Zmieniłyśmy tło i garderobę Doroty. Powiedziałam jej o jakie ujęcie mi chodzi i zaczęłyśmy próby. Moje ulubione zdjęcia z tej części poniżej:

bajkowa sesja

bajkowa sesja

Uwielbiam wszystkie portrety, które powstały i lubię do nich wracać. Kolejne sesje zapewne powstaną  już w plenerze, nie mogę doczekać się wiosny ale 10 stopni na plusie w ostatnie dni, napawa mnie optymizmem!

Na koniec chciałam jeszcze przypomnieć, że do 8 marca, możesz u mnie wygrać darmową sesję wizerunkową, po więcej szczegółów zapraszam TUTAJ.

[FM_form id=”3″]
projekt bajki, projekty i bajki, stylizowana sesja zdjęciowa, fotografia Julita Pająk, fotograf kraków, makijaż, bajki, bajkowa sesja zdjęciowa
Dodaj komentarz

Twój emailnie jest<\/em> publikowany ani udostępniany Pola wymagane są zaznaczone *

Hej!

Na blogu znajdziesz najnowsze sesje i projekty, które tworzę. Możesz tu również znaleźć informacje o tym jak przygotować sie do sesji.

Zapraszam!

Tu mnie znajdziesz

#PROJEKT Lustro

#projektlustro#PROJEKT LUSTRO

Projekt #15historii

Prawo autorskie

Wszystkie zdjęcia i teksty na stronie są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie ich bez mojej zgody, naraża Cię na prawne konsekwencje. Proszę szanuj moją pracę.