ZamknijMenu

Stylizowane zdjęcia kupione i co dalej?- Pic Monkey

stylizowane zdjęcia

Kiedy kupujesz stylizowane zdjęcia…

Pomyśl o tym jak je później wykorzystasz. Przede wszystkim muszą pasować do Twojej marki, więcej na ten temat pisałam w tym poście. Zatem wybieramy stylizowane zdjęcia, które pasują kolorystycznie, są na nich elementy z którymi kojarzona jest Twoja marka. Fotografie powinny być również wysokiej jakości i z właściwym światłem (jasne i przejrzyste). Zwróć uwagę na cenę – są one bardzo zróżnicowane. I na koniec chyba najważniejsza rada… pomyśl czy możesz je wykorzystać na różne sposoby. Dzisiaj pokażę Ci jak to zrobić na przykładzie jednego zdjęcia.

stylizowane zdjęcia

Oto przykład zdjęcia, które możesz wykorzystać na wiele sposobów.

Posiada ono wiele elementów, wolne miejsce na napisy, a w dodatku możemy z niego zrobić całkiem różne stylizacje.

Otwieramy darmowy program Pic Monkey

I od razu klikamy na Edytuj (Edit), otwieramy nasze zdjęcie. Następnie z lewego panelu wybieramy Przycinanie (Crop) i ustawiamy je na oryginalny rozmiar (Original Proportions). Oczywiście możesz używać innych proporcji jak kwadrat itp…

stylizowane zdjęcia

Zamieniłam orientację przycinanego obszaru na poziomy i wybrałam fragment zdjęcia. Wciskając Apply zatwierdzam swój wybór:

stylizowane zdjęcia

stylizowane zdjęcia

W ten sposób zyskujemy zupełnie nową fotgrafię. Mamy na niej wolne miejsce gdzie możemy dodać napisy (możesz to zrobić również w Pic Monkey, czy Canvie – jak?- pokazywałam to w jednym z ostatnch postów lub użyć dowolnego programu do edycji – ja używam Photoshopa).

 

stylizowane zdjęcia

Czas na kolejne przykłady

Użyłam różnych fragmentów zdjęcia i powstało tyle nowych wersji:

stylizowane zdjęcia

stylizowane zdjęcia

stylizowane zdjęcia

stylizowane zdjęcia

stylizowane zdjęcia

stylizowane zdjęcia

stylizowane zdjęcia

stylizowane zdjęcia

Pokazałam Ci właśnie jak kupując jedną fotografię, możesz mieć 10 różnych. Mam nadzieję, że moje rady Ci się przydadzą, chętnie się dowiem czy post był przydatny.

Jak zwykle polecam ci pobawić się trochę programem, by odkryć jego wszystkie możliwości.

[FM_form id=”3″]
canva, Pic Monkey, dodawanie grafiki i napisów do zdjęcia, flatlay, stocki, zdjęcia dla blogerów, blog, social media, branding, biznes, canva, grafika, przycinanie

 

Dodaj komentarz

Twój emailnie jest<\/em> publikowany ani udostępniany Pola wymagane są zaznaczone *

Hej!

Na blogu znajdziesz najnowsze sesje i projekty, które tworzę. Możesz tu również znaleźć informacje o tym jak przygotować sie do sesji.

Zapraszam!

Tu mnie znajdziesz

#PROJEKT Lustro

#projektlustro#PROJEKT LUSTRO

Projekt #15historii

Prawo autorskie

Wszystkie zdjęcia i teksty na stronie są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie ich bez mojej zgody, naraża Cię na prawne konsekwencje. Proszę szanuj moją pracę.