ZamknijMenu
galeria kobiety

o

oferta

Poniżej zobaczysz jakie sesje oferuję i w jakiej fotografii jestem specjalistką

Sesje kobiece są moimi ulubionymi!

Zapraszam Cię do mojego kobiecego świata!

1

2

3

Kobiece

Portrety, które tworzę są delikatne i subtelne. Nie ważne czy robimy sesję typowo portretową czy ujęcia w bieliźnie. Będziesz czuć się elegancko i pociągająco. Sprawię, że będziesz wyglądać na zdjęciach jak Ty, w swoim najlepszym wydaniu, w idealnym dniu własnego życia.

sesje :

-portretowe

-w bieliźnie

-ciążowe

-z przyjaciółką

-z chłopakiem

biznesowe

Myślę, że jedną z ważniejszych rzeczy jakie pozwalają nam się wyróżnić w sieci jest nasz wizerunek. Profesjonalne podejście do biznesu, wymaga profesjonalnych rozwiązań.

U mnie wykonasz sesję biznesową, dostosowaną do Twojej branży.

Sesje wizerunkowe

w studio

i w plenerze

 

produktowe

Do wykorzystania na stronach www, w social mediach, sklepach online.

Mockup

flatlay

lookbook

Współpraca

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

często zadawane pytania

Jak się przygotować do sesji?

Kiedy zarezerwujemy termin sesji, dostaniesz ode mnie dokładne wskazówki jak przygotować się do sesji. Część z nich jest zawarta w cenniku, jednak wszystko zależy od tego jaki charakter będzie miała sesja. Czy wykonamy zdjęcia biznesowe, portretowe, w bieliźnie. Do każdej z tych sesji mam osobne wskazówki odnośnie przygotowań i potrzebnej garderoby i dodatków.

W studio znajduje się wiele sukienek i pięknej bielizny, którą będziesz mogła wykorzystać na sesji.

Czy publikujesz moje zdjęcia w sieci?

Nigdy nie publikuję zdjęć z sesji bez wyraźnej zgody Klientek. O taka zgodę pytam najczęściej kiedy spotykamy się wybierać zdjęcia i dotyczy ona konkretnych ujęć. Nie wyobrażam sobie, żeby publikować zdjęcia, szczególnie w bieliźnie, bez zgody osoby fotografowanej.

Jaki jest czas oczekiwania na zdjęcia?

Zazwyczaj spotykamy się na wybieranie po ok 3 tygodniach. Jeśli terminy są inne, wyraźnie o tym informuję lub kontaktuję się w trakcie oczekiwania. Opóźnienie może być spowodowane wypadkami losowymi, chorobą, dużą ilością sesji. Jednak staram się zawsze oddać Ci zdjęcia jak najszybciej to możliwe. Sesje obrabiam wg kolejności ich wykonania.

Jakie produkty otrzymam po sesji?

Wszystko zależy od wybranego pakietu.

Masz do wyboru same pliki elektroniczne lub produkty fizyczne w postaci odbitek 20x30cm, pliki nagrane na pendrive - wszystko zapakowane w eleganckie pudełko.

Zajrzyj do cennika sesji jakie są opacje.

 

SESJA BIZNESOWA I PRODUKTOWA:

- pliki w formacie jpg, przesłane linkiem do pobrania.