ZamknijMenu

Rose Quartz i Serenity to kolory roku 2016!

 

 

Firma Pantone ogłosiła kolory roku (Pantone (Color) Matching System (PMS) to system identyfikacji kolorów opracowany przez firmę Pantone inc. z USA). Tym razem wyjątkowo mamy dwie pozycje: Rose Quartz i Serenity.

Kolory te już zawładnęły przemysłem odzieżowym, designerskim, a nawet kosmetycznym (np. SEPHORA wydała limitowaną linię kosmetyków inspirowaną tymi kolorami).

Sephora-Pantone-Color-of-the-Year-2016-053

Na stronie firmy Pantone czytamy, że kolor Rose Quartz ma kojarzyć się ze spokojem i bezpieczeństwem, zaś błękitny Serenity z lekkością, powietrzem, ma wzbudzać w nas uczucie relaksu i błogości w naszych trudnych czasach.

Na pewno już dawno zauważyłaś, że moje zdjecia są jasne i pastelowe, jestem więc zachwycona tegorocznym wyborem! Chciałam pokazać kilka stylizacji inspirowanych tymi cudnymi kolorami. Na pewno będę je brała pod uwagę wykonując kolejne projekty i sesje:)

 

Jak Ci się podobają takie odcienie pasteli? Myślę, że to będzie hit tej wiosny!

Dodaj komentarz

Twój emailnie jest<\/em> publikowany ani udostępniany Pola wymagane są zaznaczone *

Hej!

Na blogu znajdziesz najnowsze sesje i projekty, które tworzę. Możesz tu również znaleźć informacje o tym jak przygotować sie do sesji.

Zapraszam!

Tu mnie znajdziesz

#PROJEKT Lustro

#projektlustro#PROJEKT LUSTRO

Projekt #15historii

Prawo autorskie

Wszystkie zdjęcia i teksty na stronie są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie ich bez mojej zgody, naraża Cię na prawne konsekwencje. Proszę szanuj moją pracę.