ZamknijMenu

Agnieszka Krawczyk z „Siostrami”

 

Dzisiaj dzień wyjątkowy! Premiera nowej książki Agnieszki Krawczyk – „Siostry”!

Miałam przyjemność wykonywać portrety Agnieszki do jej pierwszych książek. To niesamowite uczucie, kiedy fotografia podpisana Twoim nazwiskiem widnieje na okładkach i możesz ją zobaczyć  np. w empiku.

ZY1A9934

Tym razem o współpracę zostałam poproszona przez Wydawnictwo FILIA, a nowe portrety Agi, uświetnią  jej kolejne dzieła i fanpejdż.

Autorka tak napisała o swojej sesji: „Sesja u Julity to czysta magia. Nie tylko pięknie wyglądasz, ale wspaniale się czujesz – jak księżniczka w swoim królestwie. Julita potrafi wydobyć z modelki cały jej wewnętrzny urok, pokazać najlepsze strony każdej z nas. Te zdjęcia to małe dzieła sztuki, warto je mieć dla siebie.”

Bardzo dziękuję za te słowa i życzę Ci kolejnych bestsellerów. A sama nie mogę się doczekać chwili kiedy poznam nowych bohaterów. Na pewno będę nimi oczarowana tak jak przy poprzedniej serii.

Fotografia Julita Pająk (12)Fotografia Julita Pająk (11)Fotografia Julita Pająk (9)Fotografia Julita Pająk (21)Fotografia Julita Pająk (18)Fotografia Julita Pająk (3)Fotografia Julita Pająk (25)Fotografia Julita Pająk (26)Fotografia Julita Pająk (28)Fotografia Julita Pająk (29)Fotografia Julita Pająk (31)

Zachęcam Was serdecznie – koniecznie sięgnijcie po książki Agnieszki. A Tobie Agnieszko, jeszcze raz gratuluję i zapraszam Cię po odbiór Twoich cudnych portretów!

ZY1A9937 copy

Agnieszka Krawczyk pisarka, wydawnictwo filia, fotografia portretowa kobiet, foto kobiet Kraków, portrety kobiece, kobieta, portret, makijaż, metamorfoza, kraków sesje zdjęciowe, Fotograf Kraków, Julita Pająk fotografia, made with love Photography, www.julitapajak.pl.

Dodaj komentarz

Twój emailnie jest<\/em> publikowany ani udostępniany Pola wymagane są zaznaczone *

Hej!

Na blogu znajdziesz najnowsze sesje i projekty, które tworzę. Możesz tu również znaleźć informacje o tym jak przygotować sie do sesji.

Zapraszam!

Tu mnie znajdziesz

#PROJEKT Lustro

#projektlustro#PROJEKT LUSTRO

Projekt #15historii

Prawo autorskie

Wszystkie zdjęcia i teksty na stronie są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie ich bez mojej zgody, naraża Cię na prawne konsekwencje. Proszę szanuj moją pracę.