ZamknijMenu

czy

 

pomyślałaś

 

kiedyś?

Jestem niefotogeniczna, nie cierpię siebie na zdjęciach. Nie, ja nie! -Tylko dzieci! Muszę schudnąć, iść na siłownię, wziąć się za siebie... Jestem za stara, źle się czuję przed obiektywem...

 

"

happy girls

are

the prettiest

 

Dlaczego namawiam cię na sesję?

 

Przeżyjesz prawdziwy dzień piękności, w którym to TY będziesz najważniejsza.

 

Zadbamy z makijażystką o Twój piękny wygląd, make-up, włosy. Pomożemy dobrać garderobę. Przygotowania przebiegają w baaaaardzo luźnej atmosferze. Nie ma "paniowania", są babskie plotki i pyszna kawa.

 

Jestem po to, żebyś pięknie wychodziła na zdjęciach. Pokazuję Cię z najlepszej strony. Mówisz, że nie lubisz swojego nosa, uda, ręki? Ok! Wszystkie uwagi uwzględnię, ustawiając Cię do zdjęć.

 

Zapewniam Cię, że po sesji poczujesz się silna. Po pierwsze będziesz z siebie dumna, bo w końcu się na to zdecydowałaś, a po drugie, już w trakcie sesji pokażę Ci kilka ujęć w aparacie i gwarantuję Ci, że popatrzysz na siebie z zachwytem! To jeden z najpiękniejszych momentów na sesji: dawanie Ci siły i pewności siebie!

 

Chcę, żebyś miała cudne portrety, które będzie mogła posiadać Twoja rodzina. Powiedz, co będzie kiedyś cenniejsze niż nasze zdjęcia? Dla ukochanych dzieci...wnuków...

 

Ile kosztuje sesja?

 

Przygotowałam dla Ciebie kilka opcji do wyboru. Tak, żebyś mogła je dopasować do swojego budżetu i potrzeb.

 

Pakiet I

- 1500 zł za 10 ujęć

 • Odbitki 20x30cm
 • Pendrive
 • Makijaż do sesji w studio
 • Wynajem studio na 3h sesji z makijażem.

 

Pakiet II

- 1350 zł za 10 ujęć online

 • Galeria online
 • Makijaż do sesji w studio
 • Wynajem studio na 3h sesji z makijażem.

 

PakietIII

- 1150 zł za 10 ujęć online

 • Galeria online
 • Wynajem studio na 2h

 

----PLENER----

 

Pakiet I

- 1150 zł za 10 ujęć

 • Odbitki 20x30cm
 • Pendrive
 • Makijaż do sesji u Klientki

 

Pakiet II

- 850 zł za 10 ujęć online

 • galeria online

 

Na każdej sesji wykonuję więcej ujęć i masz możliwość dokupienia dodatkowych za 80 zł/szt.

 

Jeśli zdecydujesz się na pakiet z makijażem w studio, pomożemy Ci z ułożeniem włosów - delikatne fale, prostownica, podniesienie u nasady - bez upięć.

Przed każdą sesją podpowiadam jak się do niej przygotować, co zabrać. Ustalamy jaki charakter mają mieć zdjęcia.

 

Jeśli wybrałaś opcję z odbitkami, po sesji spotykamy się ponownie u mnie w centrum, gdzie z gotowych odbitek 20x30cm, wybierasz swoje ulubione. Możesz zostać przy podstawowym pakiecie 10 ujęć lub dokupić dodatkowe na sztuki (80zł/szt).

Ile ujęć zostanie zakupionych zależy tylko od Ciebie. Niektórzy wydają u mnie 850zł, inni 2000zł. Staram się, żeby wszystkie Twoje portrety były piękne i wyjątkowe!

 

Napisz do mnie, a wyślę Ci szczegółowy cennik ze wszystkimi pakietami i informacjami jak przygotować się do sesji.

 

opinie klientek

 

Gosia

 

Chciałabym bardzo podziękować za naprawdę wspaniały, kobiecy wieczór. Za wspaniałą atmosferę i rozmowy. Za to, że miałam możliwość zatrzymania się w moim codziennym biegu nacieszenia się moim cudownym stanem oczekiwania na córeczkę. Było to dla mnie wielkie święto! I wyjście i spotkanie i cała sesja. No i mogłam nareszcie zrobić coś tylko i wyłącznie dla siebie! DZIĘKUJĘ BARDZO JESZCZE RAZ! A fotografie? PRZEPIĘKNE! Aż naprawdę brak mi słów! Dwie czarodziejki - czarodziejka fotografii i czarodziejka makijażu - wyprawiły mnie kopciucha na wielki bal! Chyba nigdy nie wyglądałam piękniej na zdjęciach!

 

Anita

 

Sesja zdjęciowa nie była nigdy moim marzeniem, chyba nie czułam się na siłach stanąć przed obiektywem. Poza tym nie widziałam siebie w słodko-buduarowym wydaniu. Na szczęście dałam się namówić i na szczęście Julita dostrzegła "co do mnie pasuje". Sesja przebiegła w sympatycznej i zabawnej atmosferze. Dostałam naturalne i pełne wdzieku ale nie cukierkowe, zdjęcia. Julicie udało się pokazać moją subtelną stronę, którą często sama przed sobą próbuję schować. Szczerze polecam każdej kobiecie takie doświadczenie. Zróbcie to dla siebie, plus milion do pewności siebie!

 

Katarzyna

 

Zdjęcia są przepiękne, widać świetny warsztat, a przede wszystkim talent. Nie ma powodu do stresu - Julita umie odpowiednio przygotować modelkę (nawet taką, która na widok obiektywu dostaje palpitacji serca;), ustawić ją tak, by wydobyć całe naturalne piękno, a finalnie obrobić zdjęcia w ten sposób, by nie utracić naturalności. Dodatkowo dużym plusem sa bezproblemowy kontakt i terminowość. Ja jestem ogromnie zadowolona zarówno z sesji portretowej jak i zdjęć produktowych i każdemu polecam!

 

JOLA

 

Sesja z Julitą jest naprawdę niezapomnianym przeżyciem. Po raz pierwszy postanowiłam zrobić sobie taki prezent. Julita jest bardzo kontaktową, przyjazną i ciepłą osobą. Nie czułam stresu. Wręcz przeciwnie. Czułam się jak na plotkach przy kawie z dobrą kumpelą. Pewnie dlatego moje zdjęcia są takie piękne!

 

STUDIO

 

 

 

Napisz do mnie:

Twoja wiadomość została wysłana, dziękuję!Błąd, spróbuj ponownie...