ZamknijMenu

#PROJEKT LUSTRO – Ludmiła Kufel-Rutowska

Ludmiła Kufel-Rutowska

#projekt lustro i jego druga odsłona. Przed Wami drugi odcinek i kolejne spojrzenie na siebie i w głąb siebie. Kim jest Ludmiła Kufel-Rutowska?

Moją koleżanką jeszcze z samych początków fotograficznego życia. Jedną z pierwszych osób przed moim obiektywem. Niezwykle mądrą i utalentowaną kobietą. Bardzo wrażliwą obserwatorką i myślicielką … inspiracją… A przede wszystkim sobą! I dlatego chciałam Wam koniecznie pokazać ją w tym projekcie.

Jest artystką! A tak pisze o sobie na swojej stronie:

„Jestem Lu

Zajmuję się malarstwem od ponad 20 lat, to mój sposób na życie, mój zawód i mój kanał komunikacji z ludźmi i całym wszechświatem.Z wykształcenia jestem artystką i psychologiem, studiując malarstwo równolegle zagłębiałam się w meandry ludzkiej psychiki i do dziś stanowi to dla mnie fascynującą przygodę.

Dla mnie obrazy są portalem do równoległego świata, sprawiają, że odrywamy się od codzienności i płyniemy gdzieś w kierunku naszego wnętrza, naszych pragnień, marzeń, odpoczywamy. Ja robię to malując, a moi klienci przebywając z moimi obrazami. To doświadczenie jest niezastąpione i nadaje życiu kolory i smak.

Jej spojrzenie na siebie i myśli…

Starałam się jak najlepiej oddać cząstkę jej świata. Jak najlepiej przekazać myśli… Moim zdaniem ten odcinek da Wam dużo do myślenia. Tak było ze mną! Dajcie mi znać co myślicie po obejrzeniu filmu. Jakie macie refleksje? Jestem bardzo ciekawa, czy po jego obejrzeniu któraś z Was patrzy na siebie inaczej…

Koniecznie też zapoznajcie się ze sztuką Lu, znajdziecie ją również na instagramie – Ludmiła Kufel-Rutowska.

Ten projekt jest dla kobiet, dla Was, dla mnie, dla uczestniczek.

Zapraszam Was serdecznie!

Jeśli nie widzieliście pierwszego odcinka, zapraszam TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój emailnie jest<\/em> publikowany ani udostępniany Pola wymagane są zaznaczone *

Hej!

Na blogu znajdziesz najnowsze sesje i projekty, które tworzę. Możesz tu również znaleźć informacje o tym jak przygotować sie do sesji.

Zapraszam!

Tu mnie znajdziesz

#PROJEKT Lustro

#projektlustro#PROJEKT LUSTRO

Projekt #15historii

Prawo autorskie

Wszystkie zdjęcia i teksty na stronie są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie ich bez mojej zgody, naraża Cię na prawne konsekwencje. Proszę szanuj moją pracę.