ZamknijMenu

Kasia Jaroszyńska #15historii

1.Pańcia z telewizji

Tym zabawnym pseudonimem Kasia Jaroszyńska przedstawia siebie w social mediach 🙂 Pod taką nazwą znajdziecie również jej konto na instagramie – gorąco zachęcam Was do jego obserwacji: LINK TUTAJ.

Kasia jest dziennikarką w TVN i jej udział w projekcie ma nam pokazać jaką przebyła drogę, by spełnić siebie i swoje marzenia. Praca w jednej z największych telewizji, to niewątpliwie wielki sukces o jakim marzy wiele osób. Czy było łatwo? Nie! Czy było warto? Na pewno tak!

2. Sesja

Podobnie jak sesja opisywana w poprzednim wpisie o Anecie , ta z Kasią odbyła się w ten sam dzień. Na początek makijaż i plotki, na koniec szybkie zdjęcia.

Kasia Jaroszyńska #15historii

jjj

3. Jaka jest Kasia Jaroszyńska?

Jak wiele dziewczyn zaproszonych do projektu jest niesamowita! Dla mnie najważniejsze było jej wsparcie od początku. Była jedną z pierwszych osób, a mimo tego zaufała nam i dała ogromne wsparcie. To co zawsze podkreślam i jest dla mnie bardzo ważne, to żeby kobiety dawały sobie siłę, a nie podstawiały nogę. Nie mogłyśmy sobie z Magdą Głodek wymarzyć lepszej osoby, która dokładnie tak jak my czuje w tym temacie. Kasia jest naszym oparciem do tej pory, dalej wspiera, również nowe projekty – jak ostatnio u Magdy.

Mam nadzieję, że wiele osób już rozumie jaka ważna jest taka pomoc. Czy to dobrym słowem, radą, kopniakiem energetycznym czy udostępnieniem treści. Jestem pewna, że takie dobro wraca.

4. Kilka zdjęć z sesji

jjj

5. Zdjęcie wystawowe

Kasia Jaroszyńska #15historii

jjj

6. Kasia na wystawie

Kasia Jaroszyńska była z nami na wystawie w Defabryce w Warszawie.

jjj

7. Jak się przebić?

Dodaj komentarz

Twój emailnie jest<\/em> publikowany ani udostępniany Pola wymagane są zaznaczone *

Hej!

Na blogu znajdziesz najnowsze sesje i projekty, które tworzę. Możesz tu również znaleźć informacje o tym jak przygotować sie do sesji.

Zapraszam!

Tu mnie znajdziesz

#PROJEKT Lustro

#projektlustro#PROJEKT LUSTRO

Projekt #15historii

Prawo autorskie

Wszystkie zdjęcia i teksty na stronie są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie ich bez mojej zgody, naraża Cię na prawne konsekwencje. Proszę szanuj moją pracę.