ZamknijMenu

Jak odbywa się wybieranie zdjęć z sesji?

Wybieranie zdjęć z sesji

Jesteś już po niesamowitym przeżyciu, sesja za nami! Większość z Was już w dzień, kiedy robimy zdjęcia, wychodzi ode mnie w świetnym humorze. Szybko okazuje się, że nie było się czego bać, a atmosfera na sesji była luźna 🙂

Teraz pozostaje czekać na końcowe efekty. Jak odbywa się wybieranie zdjęć z sesji?

Zazwyczaj 2-3 tygodnie, po naszym pierwszym spotkaniu, umawiamy się na kolejne, by wybrać Twoje najpiękniejsze portrety.

wybieranie zdjęć

 

Ściana z galerią

Jest w moim studio taka ściana, na której podczas sesji widzisz zdjęcia z mojego portfolio. Jednak nie one są tu najważniejsze…

Kiedy spotykamy się ponownie, ta ściana należy do Ciebie 🙂 To właśnie na niej po raz pierwszy zobaczysz swoje portrety!

Najlepsze zdjęcia, które wcześniej poddaję autorskiej obróbce, wysyłane są do profesjonalnego labu, z którym współpracuję i drukowane w formacie 20x30cm na wysokiej jakości papierze foto. To właśnie zdjęcia w takiej postaci zobaczysz. Gwarantuję Ci, że robią niesamowite wrażenie!

Pierwsze reakcje to najczęściej: ach, to ja? jejku jakie piękne! – i wszystkie podobne ochy i achy. To jest naprawdę niesamowita chwila! Patrzę na Was zawsze trochę z boku i staram się usunąć na te kilka pierwszych chwil, żebyście zostały same ze swoimi zdjęciami. Wasza reakcja jest dla mnie niesamowitym przeżyciem i nagrodą za całą pracę nad sesją i obróbką.

wybieranie zdjęć

Dlaczego wybrałam taki sposób?

Po pierwsze dlatego, że chcę, żebyście widziały końcowy produkt i jego jakość. Odbitki odzwierciedlają kolory, które chciałam uzyskać i są dokładnie takie jakie planowałam.

Galerie online powodują, że kompletnie nie mam wpływu na to co widzicie przy wyborze ujęć. Jest to spowodowane różnymi ustawieniami w naszych komputerach. Monitor, na którym widzę obrabiane zdjęcie jest skalibrowany, jasność i kolory dostosowane są również do tego co otrzymuję z labu. Wasze komputery często mają inne ustawienia. Ja np. kiedy widzę swoje zdjęcia na laptopie Taty, jestem bliska zawału, wszystko jest niebieskie, jaskrawe i nie widać żadnych szczegółów. Tego chcę za wszelką cenę uniknąć.

Dodatkowo ściana cała w Waszych portretach robi niesamowite wrażenie i jest cudownym przeżyciem, a u mnie na sesjach właśnie o takie doświadczenia chodzi. Chcę dawać więcej niż piękne portrety. Wielokrotnie to powtarzam, że sesja da Wam siłę i spojrzycie na siebie na nowo, być może zakochacie się w sobie ponownie. Każda z Was jest wyjątkowa i zasługuje na takie doznania.

Kolejnym powodem jest to, że na miejscu opowiadam o dodatkowych produktach, mogę je zaprezentować, podpowiedzieć najlepszą dla Was opcję. Często też pomagam wybrać najlepsze ujęcia.

Kiedy już zdecydujesz się na swoje ulubione fotografie, na miejscu nagrywam wszystko na cudny pendrive i pakuję z odbitkami w eleganckie pudełko. Tak, już dzisiaj w domu będziesz mogła się nimi cieszyć!

wybieranie zdjęć

Dodaj komentarz

Twój emailnie jest<\/em> publikowany ani udostępniany Pola wymagane są zaznaczone *

Hej!

Na blogu znajdziesz najnowsze sesje i projekty, które tworzę. Możesz tu również znaleźć informacje o tym jak przygotować sie do sesji.

Zapraszam!

Tu mnie znajdziesz

#PROJEKT Lustro

#projektlustro#PROJEKT LUSTRO

Projekt #15historii

Prawo autorskie

Wszystkie zdjęcia i teksty na stronie są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie ich bez mojej zgody, naraża Cię na prawne konsekwencje. Proszę szanuj moją pracę.