ZamknijMenu

Akcja pokochaj siebie 2.

Minął tydzień mojej akcji. Miałam nadzieję, że spotka się z zainteresowaniem ale nie miałam pojęcia, że dotrze do tylu osób. Wspaniale!!!

Pamiętajcie o publikowaniu swoich zdjęć , do wygrania jest sesja fotograficzna – szczegóły tutaj. Czytajcie, inspirujcie się i komentujcie.

Miło mi też poinformować, że zagościłam na blogu mamy sie.pl, na którym jest wywiad ze mną o kobietach, kompleksach i akcji. Serdecznie dziękuję za zaproszenie do wywiadu. Możecie go przeczytać  tutaj. Blog Marleny to prawdziwa perełka, konieczcie go odwiedźcie.

A dzisiaj podsumowanie pierwszego tygodnia:

enhanced-buzz-wide-16181-1435088344-8

link

Bez tytułu

link

DSC_1054

Jakie są Wasze przemyślenia, po tych filmach? Ja czuję się bliżej kobiet, wiem że nie tylko ja tak mam. Z drugiej strony to przykre co potrafimy sobie wmówić i jakie jesteśmy dla siebie surowe…

 

Dodaj komentarz

Twój emailnie jest<\/em> publikowany ani udostępniany Pola wymagane są zaznaczone *

Hej!

Na blogu znajdziesz najnowsze sesje i projekty, które tworzę. Możesz tu również znaleźć informacje o tym jak przygotować sie do sesji.

Zapraszam!

Tu mnie znajdziesz

#PROJEKT Lustro

#projektlustro#PROJEKT LUSTRO

Projekt #15historii

Prawo autorskie

Wszystkie zdjęcia i teksty na stronie są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie ich bez mojej zgody, naraża Cię na prawne konsekwencje. Proszę szanuj moją pracę.