ZamknijMenu

Wiosenna sesja zdjęciowa w sadzie.

Wiosenna sesja zdjęciowa w sadzie, to pierwsza część prezentująca noweą kolekcję biżuterii Patrycji Mordalskiej. Jestem ogromnie zaszczycona, że to ja mogłam wykonać zdjęcia. W samych błyskotkach jestem bowiem zakochana!!! To już nasza druga kolekcyjna sesja, a przed nami jeszcze jedno wyzwanie – mam nadzieję, że jeszcze zaskoczymy Cię pomysłem. Warsztat Patrycji mogłaś już u mnie oglądać w jednym z poprzednich wpisów. Chętnie zdradzę, że bardzo zależało nam na kwitnących drzewach, jednak wiosna nas w tym roku nie rozpieszcza i zdjęcia odbyły się przy temperaturze ok 5 stopni i wietrze… To chyba była najszybsza sesja jaką zrobiłam. Brawa dla naszej modelki – Karolino! – jestem pełna podziwu dla Ciebie i Twojego profesjoalizmu w takich warunkach!

Jeśli prowadzisz swój biznes, w którym tworzysz rękodzieło lub inne produkty do sprzedania, pomyśl o profesjonalnej sesji zdjęciowej, która na pewno pomoże Ci w sprzedaży. Razem możemy stworzyć piękną sesję produktową, dopasowaną do Twojego stylu, estetyki, poczucia smaku, a dodatkowo nowoczesną. Napisz do mnie i opisz jakich zdjęć potrzebujesz, pomogę Ci zaprojektować sesję, pomogę poszukać inspiracji. Uwielbiam wymyślać i projektować takie sesje zdjęciowe. Zapraszam serdecznie do współpracy!

W sesji zdjeciowej brali udział: Wiosenna sesja zdjęciowa w sadzie.

Biżuteria: Patrycja Mordalska – lookrecya
Modelka: Karolina Mrowiec
MUA: Ambasada Makijażu
Włosy: Barbara Głowacz Farma Urody,
Garderoba: Justyna Krzepkowska – Kostiumy
Ogromne podziękowania dla Katarzyna Malek za piękny sad!

wiosenna sesja zdjęciowa w sadziewiosenna sesja zdjęciowa w sadzie

wiosenna sesja zdjęciowa w sadzie

wiosenna sesja zdjęciowa w sadzie

 

wiosenna sesja zdjęciowa w sadzie

wiosenna sesja zdjęciowa w sadzie

wiosenna sesja zdjęciowa w sadzie

wiosenna sesja zdjęciowa w sadzie

wiosenna sesja zdjęciowa w sadzie

 

Jeszcze krótki backstage z sesji:

 

 branding, marka, sesja marki, biznes, mockup, flatlay, stylizowane zdjęcia, biżuteria, lookrecya, złoto, diamenty, newsletter, wartszat, pracownia, hobby, fotografia julita Pająk, fotograf kraków, sesja zdjeciowa w sadzie.
Dodaj komentarz

Twój emailnie jest<\/em> publikowany ani udostępniany Pola wymagane są zaznaczone *

Hej!

Na blogu znajdziesz najnowsze sesje i projekty, które tworzę. Możesz tu również znaleźć informacje o tym jak przygotować sie do sesji.

Zapraszam!

Tu mnie znajdziesz

#PROJEKT Lustro

#projektlustro#PROJEKT LUSTRO

Projekt #15historii

Prawo autorskie

Wszystkie zdjęcia i teksty na stronie są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie ich bez mojej zgody, naraża Cię na prawne konsekwencje. Proszę szanuj moją pracę.