ZamknijMenu

Sylwester 2017 – sesja w plenerze

Kochani!

 

Post dzisiaj bez podsumowań, może tylko krótko: ten rok był wspaniały ale też bardzo trudny. Bogatsza o nowe doświadczenia i inspiracje, nie moge się doczekać kolejnego…

Dla Was najserdeczniejsze życzenia, przede wszystkim zdrowia, bo wiem, że z resztą potrafimy sobie sami poradzić. Nieustających zachwytów, wzruszeń i uniesień.  Dziękuję za Waszą obecność, ciepło, zaufanie. Nie macie pojęcia ile to dla mnie znaczy.

Mamy to! Ostatni dzień w roku! Pewnie jesteście już nastawieni na szampańską zabawę, a jeśli jeszcze nie, zobaczcie zdjęcia poniżej.

Spontaniczna sesja z Kingą Kuczek na uliczkach Starego Miasta. Makijaż w błyskach i brokatach – Sylwia z Ambasaday Makijażu.

Wspaniałej zabawy!!!

fotografia-julita-pajak-krakow-sylwester-2017-kinga-kuczek-11fotografia-julita-pajak-krakow-sylwester-2017-kinga-kuczek-12fotografia-julita-pajak-krakow-sylwester-2017-kinga-kuczek-13fotografia-julita-pajak-krakow-sylwester-2017-kinga-kuczek-14fotografia-julita-pajak-krakow-sylwester-2017-kinga-kuczek-15fotografia-julita-pajak-krakow-sylwester-2017-kinga-kuczek-16fotografia-julita-pajak-krakow-sylwester-2017-kinga-kuczek-1fotografia-julita-pajak-krakow-sylwester-2017-kinga-kuczek-2fotografia-julita-pajak-krakow-sylwester-2017-kinga-kuczek-4fotografia-julita-pajak-krakow-sylwester-2017-kinga-kuczek-5fotografia-julita-pajak-krakow-sylwester-2017-kinga-kuczek-7fotografia-julita-pajak-krakow-sylwester-2017-kinga-kuczek-8fotografia-julita-pajak-krakow-sylwester-2017-kinga-kuczek-9

plener  Kraków, projekt bajki, projekty i bajki, stylizowana sesja fotograficzna, f makijaż na sylwestra, otografia Julita Pająk, fotograf kraków, sylwester 2017, cekinowa sukienka, makijaż, sesja w plenerze Kraków, sesja z modelką

Dodaj komentarz

Twój emailnie jest<\/em> publikowany ani udostępniany Pola wymagane są zaznaczone *

Hej!

Na blogu znajdziesz najnowsze sesje i projekty, które tworzę. Możesz tu również znaleźć informacje o tym jak przygotować sie do sesji.

Zapraszam!

Tu mnie znajdziesz

#PROJEKT Lustro

#projektlustro#PROJEKT LUSTRO

Projekt #15historii

Prawo autorskie

Wszystkie zdjęcia i teksty na stronie są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie ich bez mojej zgody, naraża Cię na prawne konsekwencje. Proszę szanuj moją pracę.