ZamknijMenu

Sesja dla marki Lookrecya

 

Sesja dla marki – zdjęcia biznesowe!

Patrycja jest właścicielką marki LOOKRECYA i tworzy przecudną biżuterię. Zgłosiła się do mnie, by pokazać swoim klientom jak wygląda jej praca i warsztat. Zdjęcia wykorzysta do publikacji na stronie internetowej, facebooku, w folderach.

Wcześniej wykonałam dla Patrycji sesję jej biżuterii, którą prezentowała modelka. Te zdjecia z kolei, posłużyły do galerii, w miejscach gdzie biżuteria jest sprzedawana. Zobaczcie jak wygląda tworzenie małych dzieł sztuki:

Zajmujesz się rekodziełem, tworzysz w zaciszu swojego domu lub pracowni, niesamowite rzeczy? Twoi odbiorcy na pewno chętnie tam zajrzą. Jeśli potrzebujesz podobnych zdjęć skontaktuj się ze mną. Chętnie wykonam dla Ciebie taką sesję!

Zapraszam Cię jeszcze do zapisów na mój newsletter. Już w poniedziałek pofrunie w eter nowa wiadomość, a  w niej coś fajnego do pobrania oraz wielka niespodzianka, o której najpierw dowiedzą się moi subskrybenci 🙂

Do usłyszenia!

[FM_form id=”3″]
 branding, marka, sesja mrki, biznes, mockup, flatlay, stylizowane zdjęcia, biżuteria, lookrecya, złoto, diamenty, newsletter, wartszta, pracownia, hobby, fotografia julita Pająk, fotograf kraków
Dodaj komentarz

Twój emailnie jest<\/em> publikowany ani udostępniany Pola wymagane są zaznaczone *

Hej!

Na blogu znajdziesz najnowsze sesje i projekty, które tworzę. Możesz tu również znaleźć informacje o tym jak przygotować sie do sesji.

Zapraszam!

Tu mnie znajdziesz

#PROJEKT Lustro

#projektlustro#PROJEKT LUSTRO

Projekt #15historii

Prawo autorskie

Wszystkie zdjęcia i teksty na stronie są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie ich bez mojej zgody, naraża Cię na prawne konsekwencje. Proszę szanuj moją pracę.