ZamknijMenu

Zaistniej na zdjęciach! #existinphotographs

Zaistniej na zdjęciach… – o co chodzi? Dzisiaj miałam opublikować zapełnie inny post ale wydarzenia ostatnich dni skłoniły mnie do wielu refleksji…

Za mną niespodziewana wizyta nad ukochanym morzem, niestety powodem wyjazdu był pogrzeb mojego Dziadka. W związku z tym chciałam  napisać dlaczego tak ważne jest robie sobie zdjęć.

Fotografujemy swoje dzieci, partnerów, zwierzęta, a często jako matki czy kobiety same nie uwieczniamy się na zdjęciach. Dlaczego tak się dzieje? Przecież nasz portret to coś najcenniejszego co możemy zostawić swoim bliskim, przyszłym pokoleniom… Kiedy nasze dzieci będą chciały obejrzeć nasze zdjęcie, co zobaczą?

Kilka lat temu dostałam od rodziców album ze zdjęciami całej rodziny. Myślę, że jest to jedna z najcenniejszych rzeczy jakie posiadam. Wiele z tych osób na zdjęciach już nie żyje. Dzięki fotografiom nadal czuję ich bliskość i obecność.

zaistniej na zdjęciach

Kiedyś moja Emilia obejrzy mamę w młodości 😉

zaistniej na zdjęciach

Tak jak ja oglądam wspólne zdjęcia z moją mamą…

zaistniej na zdjęciach

Poniżej zdjęcie mojego Dziadka z Gdańska ze mną kiedy byłam mała, a obok zrobione dwa lata temu zdjęcie mojej córki z Pradziadkiem. Niewiarygodne jak mnie cieszy to ich wspólne zdjęcie w prawie identycznej pozie, co nasze kiedyś – zupełny przypadek…

zaistniej na zdjęciach

Mój najukochańszy Dziadek (i ja), który był artstą i tworzył modele samolotów – nie jakieś sklejane gotowce, tylko w całości tworzone przez niego – obok Babcia.

zaistniej na zdjęciach

Tych osób już nie ma ale kiedy patrzę na te zdjecia, przypominam sobie jacy byli. Nasze wspólne chwile.

ROLA FOTOGRAFA

Chcę być fotografem, który nie tylko wykonuje dla Ciebie piękne portrety. Chcę być osobą, która pokaże Ci również dlaczego to takie ważne, by je mieć! Powinnaś mieć portret swój, rodzinne zdjęcie, zdjęcie ze swoimi dziećmi.

Wiele kobiet wmawia sobie, że źle wychodzi na zdjęciach, nie lubi być fotografowana. Dla mnie jako fotografa,  nie ważne jest jak wyglądasz, ile ważysz, jaką masz figurę. Moim zadaniem jest zrobić Ci Twoje najpiękniejsze  portrety, byś mogła się nimi cieszyć na zawsze. To inwestycja, która jest bezcenna.

#EXISTINPHOTOGRAPHS Zaistniej na zdjęciach

To hasło, dzięki któremu fotografowie portretowi na całym świecie pragną uświadamiać swoich Klientów o znaczeniu fotografii.

Zbliża się Dzień Mamy – wspaniała okazja, by wykonać wspólne sesje zdjęciowe. Zobacz jakie mogą być piękne:

Mam nadzieję, że zmienię Twoje myślenie o zdjęciach. Niosą one za sobą coś więcej niż tylko ładne obrazki…

Zapraszam serdecznie na sesje!

  zdjęcia kobiet w bieliźnie, kobieca sesja zdjęciowa, woman photography, sesja zdjęciowa glamour, #Existinphotographs fotograf Kraków,  boudoir photography, sesja kobieca Kraków, mama i córka wspólne zdjęcia, portrety, fotograf
[FM_form id=”3″]
Dodaj komentarz

Twój emailnie jest<\/em> publikowany ani udostępniany Pola wymagane są zaznaczone *

Hej!

Na blogu znajdziesz najnowsze sesje i projekty, które tworzę. Możesz tu również znaleźć informacje o tym jak przygotować sie do sesji.

Zapraszam!

Tu mnie znajdziesz

#PROJEKT Lustro

#projektlustro#PROJEKT LUSTRO

Projekt #15historii

Prawo autorskie

Wszystkie zdjęcia i teksty na stronie są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie ich bez mojej zgody, naraża Cię na prawne konsekwencje. Proszę szanuj moją pracę.