ZamknijMenu

Alicja w Krainie Czarów, cz. 1

 

Kolejna bajka, która czekała na realizację chyba najdłużej ze wszystkich sesji. Ale tak miało widocznie być, bo na sesji zagrało dokladnie wszystko!

Kiedy wyjeżdżaliśmy z Krakowa, lało… Na miejscu w Kasinie zaczęła się robić cudna pogoda. Ekipa, która ze mną tworzyła sesję, wyczarowała niesamowitą Alicję i scenografię. Miejsce do zdjęć magiczne… w nim jestem zakochana od pierwszego wejrzenia.

I tym sposobem powstała kolejna wyśniona sesja.

Bardzo dziękuję wszystkim zaangażowanym za ogrom pracy, jesteście wspaniali! Modelce dziękuję za jej profesjonalizm i zgodę na moje wszystkie szaleństwa :).  Kasi i Andrzejowi dziękuję za to, że tak pięknie nas przyjęli u siebie i pozwolili wyczyniać te wszystkie cuda. Justynie dziękuję za odjechaną garderobę, dokładnie taką o jakiej myślałam. Marina, Tobie za piękne kwiaty i zdobycze do sesji! No i została Agnieszka i Sylwia, z którymi pracuję najdłużej! Alicja z tym obłędnym makijażem i fryzurami była przepiękna!!! 🙂 Lov ju!!!

Sesja jest podzielona na 3 części, ponieważ zdjęć jest sporo. Zapraszam serdecznie!!!

Modelka: Alina Sheliah
Mua: Ambasada Makijażu
Włosy: Agnieszka Pyrek
Stroje: Justyna Krzepkowska
Kwiaty i dekoracje: Design for Life
Magiczne miejsce: Kasina 116Kumashdesign Kasia Szymańska
Za pomoc w realizacji sesji dziękujemy: FloraArt.pl

Sesję dedykuję pewnej Ali z życzeniami, by jak najszybciej odnalazła swój Wonderland!!!

Making of:

Fotografia Julita Pająk, Alicja w Krainie Czarów, Kraków, fotograf (84)Fotografia Julita Pająk, Alicja w Krainie Czarów, Kraków, fotograf (49)Fotografia Julita Pająk, Alicja w Krainie Czarów, Kraków, fotograf (85)Fotografia Julita Pająk, Alicja w Krainie Czarów, Kraków, fotograf (86)Fotografia Julita Pająk, Alicja w Krainie Czarów, Kraków, fotograf (88)

Sesja, cz. 1

Fotografia Julita Pająk, Alicja w Krainie Czarów, Kraków, fotograf (39)Fotografia Julita Pająk, Alicja w Krainie Czarów, Kraków, fotograf (65)Fotografia Julita Pająk, Alicja w Krainie Czarów, Kraków, fotograf (67)Fotografia Julita Pająk, Alicja w Krainie Czarów, Kraków, fotograf (68)Fotografia Julita Pająk, Alicja w Krainie Czarów, Kraków, fotograf (69)Fotografia Julita Pająk, Alicja w Krainie Czarów, Kraków, fotograf (70)Fotografia Julita Pająk, Alicja w Krainie Czarów, Kraków, fotograf (73)Fotografia Julita Pająk, Alicja w Krainie Czarów, Kraków, fotograf (74)Fotografia Julita Pająk, Alicja w Krainie Czarów, Kraków, fotograf (75)Fotografia Julita Pająk, Alicja w Krainie Czarów, Kraków, fotograf (80)Fotografia Julita Pająk, Alicja w Krainie Czarów, Kraków, fotograf (82)

fotografia portretowa kobiet, foto kobiet Kraków, portrety kobiece, kobieta, portret, makijaż, metamorfoza, kraków sesje zdjęciowe, Fotograf  ślubny Kraków, Julita Pająk fotografia ślubna, made with love Photography, www.julitapajak.pl, ambasada makijażu, sesja kobieca, studio foto, studio, alicja w krainie czarów, sesja bajkowa, bajka, alice in wonderland.

Dodaj komentarz

Twój emailnie jest<\/em> publikowany ani udostępniany Pola wymagane są zaznaczone *

Hej!

Na blogu znajdziesz najnowsze sesje i projekty, które tworzę. Możesz tu również znaleźć informacje o tym jak przygotować sie do sesji.

Zapraszam!

Tu mnie znajdziesz

#PROJEKT Lustro

#projektlustro#PROJEKT LUSTRO

Projekt #15historii

Prawo autorskie

Wszystkie zdjęcia i teksty na stronie są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie ich bez mojej zgody, naraża Cię na prawne konsekwencje. Proszę szanuj moją pracę.