ZamknijMenu

The Portrait Masters 2018 – wyniki

The Portrait Masters 2018

Kolejna edycja najważniejszego dla mnie konkursu foto w roku. W tym wydarzeniu każde zdjęcie ocenia niezależnie 10 fotografów. Pod uwagę brane są takie składowe zdjęcia jak: ustawienie, odbiór, makijaż, fryzura, poza, obróbka… Każdy może przyznać 10 punktów, suma daje nam wynik. W tym roku oszalałam! Od ostatniego razu, gdzie na 3 zdjęcia miałam 3 brązy (możecie je obejrzeć tutaj), w tym roku mam sreberka!

Dodatkowo, jedno ze zdjęć zajęło 19 miejsce w kategorii buduar, co dla mnie jest imponującym wydarzeniem, zgłoszeń było 7tys z całego świata!

Pochwalę się dzisiaj nagrodzonymi zdjęciami, a sama myślę już nad kolejną edycją.

The Portrait Masters 2018

The Portrait Masters 2018

The Portrait Masters 2018

The Portrait Masters 2018

The Portrait Masters 2018

THE PORTRAIT MASTERS 2018

Koniecznie zobaczcie wszystkie nagrodzone zdjęcia TUTAJ

Dziękuję moim modelkom: Ekaterina Verenich Aleksandra Antas Adrianna Ginter Kasia Katiens Paulina Kokosza i makijażystkom moim najlepszym na świecie, które brną ze mną w to szaleństwo: Ambasada Makijażu Magdalena Jachymek Makeup ❤️❤️❤️

 

Dodaj komentarz

Twój emailnie jest<\/em> publikowany ani udostępniany Pola wymagane są zaznaczone *

Hej!

Na blogu znajdziesz najnowsze sesje i projekty, które tworzę. Możesz tu również znaleźć informacje o tym jak przygotować sie do sesji.

Zapraszam!

Tu mnie znajdziesz

#PROJEKT Lustro

#projektlustro#PROJEKT LUSTRO

Projekt #15historii

Prawo autorskie

Wszystkie zdjęcia i teksty na stronie są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie ich bez mojej zgody, naraża Cię na prawne konsekwencje. Proszę szanuj moją pracę.