ZamknijMenu

Karolina – warsztaty fotograficzne i sesja wiosenna z magnoliami.

 

Od czasu do czasu prowadzę warsztaty fotograficzne 1 na 1, tak by poświęcić Wam całą swoja uwagę i skupić się na konkretnych potrzebach. Karolina przyjechała do mnie aż z Gdańska i spędziłyśmy 3 szalone i bardzo owocne dni! Uczyła się ustawień aparatu, obróbki, marketingu. Zalewałam ją milionem pomysłów i inspiracji.

Postanowiłyśmy również wybrać się na sesję plenerową, by poćwiczyć ustawienia aparatu i kadrowanie. Wstyd się przyznać ale pierwszy raz zawitałam do krakowskiego Ogrodu Botanicznego i jestem totalnie w nim zakochana! Oczywiscie mając taką śliczną kursantkę, nie mogłam się powstrzymać od robienia zdjęć. Więc Karolina opuściła Kraków bogatsza również o zdjęcia 😉

Pozdrowienia Kochana! – widzimy się latem w Gdańsku!!!

„Warsztaty u Julity… trudno podsumować je jednym słowem, czy zdaniem. Julita daje niesamowitego kopa fotograficznego. To nie tylko inspirujące zajęcia obróbkowe, ale cała masa życzliwości, porad, ciekawych i  użytecznych informacji. Po warsztatach chce się jeszcze bardziej, więcej, a motywacją, którą u Julity się zaraża od pierwszych minut mogłabym obdarować pół Polski. Julita, dziękuję! I’ll be back!”

Makijaż: Ambasada Makijażu

fotografia portretowa kobiet, foto kobiet Kraków, portrety kobiece, kobieta, portret, makijaż, metamorfoza, kraków sesje zdjęciowe, Fotograf Kraków, Julita Pająk fotografia, made with love Photography, www.julitapajak.pl, ambasada makijażu, Julita Pająk, sesja plenerowa, magnolie, ogór botaniczny Kraków, sesja kobieca, studio foto, studio fotograficzne.

Dodaj komentarz

Twój emailnie jest<\/em> publikowany ani udostępniany Pola wymagane są zaznaczone *

Hej!

Na blogu znajdziesz najnowsze sesje i projekty, które tworzę. Możesz tu również znaleźć informacje o tym jak przygotować sie do sesji.

Zapraszam!

Tu mnie znajdziesz

#PROJEKT Lustro

#projektlustro#PROJEKT LUSTRO

Projekt #15historii

Prawo autorskie

Wszystkie zdjęcia i teksty na stronie są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie ich bez mojej zgody, naraża Cię na prawne konsekwencje. Proszę szanuj moją pracę.