ZamknijMenu

Backstage

 

Wtorek był niesamowity!

Wszystko zaczęło się wiele wcześniej, kiedy przeprowadziłam się do nowego mieszkania, w którym mam nowe studio. Planowałam wszystko od dawna, wystrój dodatki, garderobę…. Prace trwały do ostatniej chwili, bo jeszcze w poniedziałek mieliśmy malowanie:) Udało się! Jest pięknie, subtelnie i kobieco. Teraz każda z Was poczuje się u mnie wspaniale. A ja z jeszcze większą przyjemnością pracuję. Od wczoraj buzia uśmiechnięta od ucha do ucha :):):)

Zapraszam do obejrzenia filmu z naszej sesji. Wielkie ukłony dla Magdy, która go wykonała! Jest dokładnie taki o jakim marzyłam, więc polecam Wam współpracę z Magdą.

My z Sylwią, jak zwykle, starałysmy się by nasze Klientki wyglądały bosko. Ich sesje zobaczycie w kolejnych dniach. A dzisiaj więcej zdjęć studia i jego atmosfery:

IMG_6890Fotografia Julita Pająk (1)Fotografia Julita Pająk (3)Fotografia Julita Pająk (4)Fotografia Julita Pająk (9)Fotografia Julita Pająk (11)Fotografia Julita Pająk (13)Fotografia Julita Pająk (15)Fotografia Julita Pająk (16)Fotografia Julita Pająk (27)999ZY1A3432

Dodaj komentarz

Twój emailnie jest<\/em> publikowany ani udostępniany Pola wymagane są zaznaczone *

Hej!

Na blogu znajdziesz najnowsze sesje i projekty, które tworzę. Możesz tu również znaleźć informacje o tym jak przygotować sie do sesji.

Zapraszam!

Tu mnie znajdziesz

#PROJEKT Lustro

#projektlustro#PROJEKT LUSTRO

Projekt #15historii

Prawo autorskie

Wszystkie zdjęcia i teksty na stronie są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie ich bez mojej zgody, naraża Cię na prawne konsekwencje. Proszę szanuj moją pracę.