ZamknijMenu

Sesja glamour w Pradze – oferta, pytania i odpowiedzi

sesja w pradze

Sesja glamour w Pradze – oferta

Nareszcie wiosna!!! I chociaż na dworze jeszcze jej nie widać w kalendarzu już jest i to pewnie kwestia kilku dni jak ją poczujemy, a wtedy będę najszczęśliwsza na świecie 🙂 I z tej właśnie okazji stworzyłam dzisiaj ofertę kolejnego wyjazdu na niesamowite sesje zdjęciowe. Tym razem, po Paryżu i Rzymie,  sesja w Pradze!

Ofertę zobaczycie tutaj:

 

Pytania i odpowiedzi

W cenniku jest zawarta większość informacji ale tutaj postaram się odpowiedzieć na te dodatkowe, które dostawałam przy poprzednich wyjazdach.

Jak organizowany jest przejazd i noclegi?

Tutaj mamy dwie opcje:

  • Wyjeżdżacie z Krakowa i zgłaszacie chęć wspólnego mieszkania z nami w jednym apartamencie. Będziemy korzystały z przejazdu firmą LEO EXPRESS – Wyjazd autobusen do Bohumina i przesiadka na pociąg. Zachęcam do wejścia na stronę przewoźnika i posprawdzanie cen. Wcale nie są wysokie. Jeśli chodzi o noclegi, wynajmę kwatery na airbnb. Jeśli chcesz się zatrzymać z nami na noclegi – w zależności od ilości chętnych osób wynajmiemy odpowiednio duże mieszkanie (są nawet takie na 12 osób) blisko centrum. Koszt to ok 100-150zł za noc. Chcesz z nami mieszkać? koniecznie daj mi znać, zarezerwuję miejsce i podzielimy się kosztami.
  • Możesz dojechać niezależnie od nas (dobra opcja również dla osób z poza Krakowa). Daty sesji to 17 i 18 i możesz zjawić się tylko na ten czas u nas. Podobnie jest z mieszkaniem. Nie musisz z nami mieszkać, by wziąć udział w sesji. Może chcesz jechać z rodziną na weekend, a tylko na jeden dzień urwać się na zdjęcia? Masz taką możliwość – cena obejmuje tylko ofertę sesji, makijażu i fryzur.

sesja w Pradze

Jak wygląda dzień sesji?

  • Wcześnie rano (serio wcześnie!) zaczynamy przygotowania – makijaż i fryzury i ruszamy w plener. Dla mnie idealne światło do zdjęć to chwilę po wschodzie słońca. Zależy mi również, by uniknąć turystów na ulicach.
  • Zdjęcia wykonujemy w dwóch grupach – czwartek pierwsza grupa i druga w piątek.
  • Wieczorem po makijażu i zrobieniu nowej fryzury wyruszamy na kolejny plener.
  • Czas pomiędzy zdjęciami, to czas wolny dla Was. Możemy wspólnie pozwiedzać, zjeść obiad, możecie również zrobić to same.
  • Podczas wyjazdu będę również nagrywać backstage i fragmenty Waszej sesji, z których powstanie pamiątkowy film:)

Kiedy podpisujemy umowę i wpłacamy zaliczkę?

Gdy zbierze się minimalna ilość osób, by wyjazd się odbył, poproszę o przelew na moje konto i podpisanie umowy (możemy to zrobić droga pocztową). Umowę dostaniesz wcześniej do wglądu.

 

Zobacz jak bawiłyśmy się w Rzymie!

TUTAJ jeszcze urywki sesji w Paryżu!

Dodatkowo mam dla Was wybrane zdjęcia z sesji w Paryżu i Rzymie:

sesja w Pradze

sesja w Pradze

sesja w Pradze

sesja w Pradze

sesja w Pradze

sesja w Pradze

sesja w Pradze

sesja w Pradze

sesja w Pradze

 

Jeśli jeszcze macie jakieś pytania czekam na wiadomość!

 

Dodaj komentarz

Twój emailnie jest<\/em> publikowany ani udostępniany Pola wymagane są zaznaczone *

Hej!

Na blogu znajdziesz najnowsze sesje i projekty, które tworzę. Możesz tu również znaleźć informacje o tym jak przygotować sie do sesji.

Zapraszam!

Tu mnie znajdziesz

#PROJEKT Lustro

#projektlustro#PROJEKT LUSTRO

Projekt #15historii

Prawo autorskie

Wszystkie zdjęcia i teksty na stronie są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie ich bez mojej zgody, naraża Cię na prawne konsekwencje. Proszę szanuj moją pracę.