ZamknijMenu

Wielka Orkiestra Światecznej Pomocy – 24 FINAŁ!

 

Kochani!!!

Zanim wystawiłam tegoroczną aukcję, zrobiłam małe podsumowanie. Próbowałam dotrzeć do poprzednich aukcji, którymi wspieram razem z dziewczynami (Ambasada Makijażu i Salon Fryzjerski Crea’tif) WOŚP już od 2011 roku i jeśli którejś nie pominęłam, to uzbierałyśmy już kwotę 3412,5ZŁ – WOW!!!

To dla mnie wielkie szczęście, że mogę w ten sposób pomagać Orkiestrze. Pamiętam pierwsze finały kiedy zbierałam jeszcze do puszki. Mróz i ta niesamowita atmosfera, która porywa mnie każdego roku. To czas kiedy wszyscy są razem, są szczęśliwi i robią coś dobrego.

Wspieramy zatem Orkiestrę i w tym roku. Licytacja przed chwilką wystawiona, ma już pierwszą ofertę 🙂 Udostępniajcie, licytujcie, zapraszam!!!

LINK DO AUKCJI – tutaj

wosp3

Dodaj komentarz

Twój emailnie jest<\/em> publikowany ani udostępniany Pola wymagane są zaznaczone *

Hej!

Na blogu znajdziesz najnowsze sesje i projekty, które tworzę. Możesz tu również znaleźć informacje o tym jak przygotować sie do sesji.

Zapraszam!

Tu mnie znajdziesz

#PROJEKT Lustro

#projektlustro#PROJEKT LUSTRO

Projekt #15historii

Prawo autorskie

Wszystkie zdjęcia i teksty na stronie są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie ich bez mojej zgody, naraża Cię na prawne konsekwencje. Proszę szanuj moją pracę.