ZamknijMenu

Jak wygląda sesja ciążowa? – i jej efekty.

sesja ciążowa

Sesja ciążowa

Jesteś w ciąży? Gratuluję!

Przed Tobą niesamowity czas! Pamiętam kiedy ja czekałam na Emilię, pomijając moje złe samopoczucie, nic nie mogło opisać moich emocji, wyobrażeń, planów, tego jak się czułam. Ze swojej ciąży mam niestety dosłownie kilka zdjęć, zrobinych mi przez męża na spacerze. Żałuję, że nie zdecydowałam się na profesjonalną sesję… Końcówka ciąży już zupełnie pokrzyżowała moje plany, musiałam leżeć.

Kiedy wykonać zdjęcia?

Polecam wykonanie sesji kiedy brzuszek będzie już dobrze widoczny, a Ty będziesz się dobrze czuła. Zazwyczaj jest to końcówka siódmego miesiąca, ósmy i początek dziewiątego. Miewam jednak Panie, które czują się rewelacyjnie  i przychodzą na zdjęcia tydzień przed terminem. Pamiętaj tylko planując sesję, że taka data może być już mocno ryzykowna.

Jak się przygotować do zdjęć?

Nie panują tutaj inne zasady jak przy sesjach kobiecych. O tym jak pięknie wyglądać na zdjęciach możesz przeczytać w moim poradniku (kliknij, by powiększyć):

Jeśli chodzi o garderobę, zabierz tuniki, ze dwie, trzy, sukienki (najlepiej gładkie lub z delikatnymi wzorami – te wzorzyste ukrywają brzuszek), cielistą i czarną bieliznę.

W swojej garderobie posiadam wiele ubrań, które będą świetne na taką okazję. Możesz je zobaczyć TUTAJ.

Przed sesją polecam wykonanie profesjonalnego makijażu. Naprawdę jest wielka różnica jeśli wymaluje Cię makijażystka

Jak wygląda sesja ciążowa?

Przede wszystkim, bez pośpiechu! Zaczynamy od makijażu i włosów, a kiedy już zadbamy o Ciebie, zaczynamy zdjęcia. Jestem fotografką, która przywiązuję uwagę nie tylko do technicznej strony związanej z fotografią ale również jestem po to, by przeprowadzić Cię przez całą sesję. Przede wszystkim pomagam Ci w pozowaniu. Pokazuję jak stanąć, co robić… tak, by wydobyć z Ciebie całe piękno, a ukryć niedoskonałości (każda z nas ma w sobie coś czego nie lubi, zawsze pytam o to przed sesją – nasze kobiece paranoje :). Jeśli potrzebujesz chwili odpoczynku, robimy go. Nic tu nie dzieje się w pośpiechu i na pół gwizdka. W czasie zdjęć kilkakrotnie zmieniasz garderobę i robimy zdjęcia w róźnym klimacie – w obraniach i bieliźnie.

Czy na sesję mogę przyjść z partnerem?

Oczywiście jeśli tylko masz ochotę wykonamy również wspólne zdjęcia. W takim przypadku jednak zalecam, by przyszły tata zjawił się pod koniec sesji, a jej pierwszą część poświęcamy tylko Tobie. Zdoświadczenia wiem, że kobiety swobodniej zachowują się na sesji same. Partner przychodzi na końcówkę zdjęć i wykonujemy wspólne ujęcia.

Mam nadzieję, że rozwiałam Twoje wątpliwości, jeśli masz jeszcze jakieś pytania czekam na komentarz i mam nadzięję do zobaczenia na sesji!

 

sesja ciążowa

sesja ciążowa

sesja ciążowa

sesja ciążowa

sesja ciążowa

Dodaj komentarz

Twój emailnie jest<\/em> publikowany ani udostępniany Pola wymagane są zaznaczone *

Hej!

Na blogu znajdziesz najnowsze sesje i projekty, które tworzę. Możesz tu również znaleźć informacje o tym jak przygotować sie do sesji.

Zapraszam!

Tu mnie znajdziesz

#PROJEKT Lustro

#projektlustro#PROJEKT LUSTRO

Projekt #15historii

Prawo autorskie

Wszystkie zdjęcia i teksty na stronie są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie ich bez mojej zgody, naraża Cię na prawne konsekwencje. Proszę szanuj moją pracę.