ZamknijMenu

Sesja na Dzień Mamy – pomysł na piękną pamiątkę!

Wspólna sesja zdjęciowa na Dzień Mamy

Sesja na Dzień Mamy to wspaniała okazja, by upamiętnić Waszą relację. Co może być piękniejszego niż zdjęcia z Twoim największym skarbem?

Viki i Oliwia cierpiały na brak wspólnych portretów. Od dzisiaj mogą się pochwalić niesamowitymi kadrami, które na pewno będą nie tylko wspaniałą pamiątką ale i cudną dekoracją w ich domu.

Czy nie jest często tak, że jako mamy robimy naszym dzieciom mnóstwo zdjęć? W albumach, telefonach mamy setki fotografii dziecięcych, ew. takich z tatą ale nas na nich nie ma (przecież ktoś musi je robić…)…

U mnie macie okazję stanąć po drugiej stronie obiektywu i wykonać nowoczesne, pełne uczuć, wspólne portrety. Takie zdjęcia zostaną już z Wami na zawsze, na pamiętkę macierzyństwa, dorastania, upływu czasu. Gwarantuję, że będziecie do nich wracać z sentymentem i łezką w oku.

W mojej pracy często mam okazję robić niektórym rodzinom sesje regularnie, np. raz w roku. Wiecie jakie to wspaniałe uczucie, również dla mnie, kiedy oglądam jak Wasze dzieci rosną? To dalej jest dla mnie niesamowite!

Zapraszam na sesje zdjęciowe i do oglądania moich ostatnich prac 🙂

sesja na dzień mamy

sesja na dzień mamy

sesja na dzień mamy

sesja na dzień mamy

sesja na dzień mamy

I moje najulubieńsze 🙂

sesja na dzień mamy

Jeśli spodobały Ci się portrety dziewczyn i marzych o podobnych, napisz do mnie! Wspólnie na pewno wyczarujemy sesję Twoich marzeń. Studio czy plener? – wszystko zależy od Ciebie. Pomogę Ci dobrać odpowiednią stylizację i miejsce. Do zobaczenia!

  zdjęcia kobiet, kobieca sesja zdjęciowa, woman photography, sesja zdjęciowa glamour, #Existinphotographs,  fotograf Kraków,  boudoir photography, sesja kobieca Kraków, mama i córka, wspólne zdjęcia, portrety, fotograf, dzień mamy, zdjęcia rodzinne, sesja zdjeciowa mama i córka.
[FM_form id=”3″]
Dodaj komentarz

Twój emailnie jest<\/em> publikowany ani udostępniany Pola wymagane są zaznaczone *

Hej!

Na blogu znajdziesz najnowsze sesje i projekty, które tworzę. Możesz tu również znaleźć informacje o tym jak przygotować sie do sesji.

Zapraszam!

Tu mnie znajdziesz

#PROJEKT Lustro

#projektlustro#PROJEKT LUSTRO

Projekt #15historii

Prawo autorskie

Wszystkie zdjęcia i teksty na stronie są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie ich bez mojej zgody, naraża Cię na prawne konsekwencje. Proszę szanuj moją pracę.