ZamknijMenu

Czym jest sesja glamour?

 

Widzę piękno w każdej kobiecie. Nie ważne jakie są Twoje wymiary, waga, kolor włosów, skóry. Uwielbiam fotografować prawdziwe kobiety. Pokazywać im jakie są piękne. Sesja glamour to Ty, widziana moimi oczami. Pozwalam Ci odkryć się na nowo, spojrzeć na siebie w nowym świetle, opuścić moje studio z podniesioną głową i myślą „jaka jestem piękna”.

Każda sesja zaczyna się od przeglądu Twojej garderoby i wybrania odpowiedniego stroju. Następnie czas na profesjonalny makijaż i poprawienie fryzury. Jest to Twój czas relaksu. Możemy go spędzić przy Twojej ulubionej muzyce, lampce szampana. To czas, na który zasługuje każda z nas, w zabieganym kobiecym świecie.

Sesja najczęsciej zaczyna się od mniej śmiałych strojów, tak byś mogła się rozluźnić i rozkręcić. Pokazuję Ci kilka ujęć i kiedy je widzisz wszystkie obawy i stres odpływają daleko, a my zaczynamy się świetnie bawić. Przez cały czas pokazuję Ci pozy, jak ustawić się do zdjęcia, byś wyglądała pięknie. Ustawienie dłoni, seksowne wygięcie bioder… Robię to wiele lat i znam różne sztuczki:) Będziesz wyglądała bosko!

Sesję możemy wykonać w jeansach, luźnej koszuli, poprzez eleganckie sukienki, kończąc na seksownej bieliźnie.

Zdradzę Ci sekret – jesteś piękna teraz. Nie kiedy schudniesz 5 kilo, czy zrobisz nową fryzurę. Teraz. Pozwól, że Ci to udowodnię! Zarezerwuj swoją sesję – julitapajak.foto@gmail.com

Poniżej sesji Ani, wykonana podczas ostatniego maratonu buduarowego:

ZY1A2692ZY1A2721 copyZY1A2724 copyZY1A2759 copyZY1A2786 copyZY1A2806 copyZY1A2820 copyZY1A2835 copyZY1A2838 copyZY1A2839 copy

„Sesja z Julitą to niezapomniane chwile. Chwile tylko dla Ciebie, kiedy nikt i nic innego się nie liczy. Przez ten krótki czas byłam z powrotem małą dziewczynką z głową w chmurach. Dziekuję!” – Anna C.

Dodaj komentarz

Twój emailnie jest<\/em> publikowany ani udostępniany Pola wymagane są zaznaczone *

Hej!

Na blogu znajdziesz najnowsze sesje i projekty, które tworzę. Możesz tu również znaleźć informacje o tym jak przygotować sie do sesji.

Zapraszam!

Tu mnie znajdziesz

#PROJEKT Lustro

#projektlustro#PROJEKT LUSTRO

Projekt #15historii

Prawo autorskie

Wszystkie zdjęcia i teksty na stronie są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie ich bez mojej zgody, naraża Cię na prawne konsekwencje. Proszę szanuj moją pracę.