ZamknijMenu

Urszula Phelep biznesowa sesja lifestyle

 

biznesowa sesja lifestyle

Na pewno znasz Ulę Phelep, która jest w sieci jednym z góru kobiecego marketingu i blogowania. Jeśli nie, to koniecznie biegnij na jej STRONĘ TUTAJ!

Poznałyśmy się najpierw online, bardzo, bardzo, bardzo dawno temu…. yyy, to nie mogło być tak dawno, skoro mamy po 18 lat, haha. Swego czasu pisałam gościnne posty o fotografii na pierwszym z blogów Uli. W realu poznałyśmy się na sesji w Paryżu, którą organizowałam. Zobaczcie:

Ach jak było cudnie, rozmarzyłam się! Już wtedy Ula prosiła mnie o kilka zdjęć lifestylowych, które będzie mogła wykorzystać na swoim blogu. Francuskie kawiarenki są do tego idealne!

Jesienią zeszłego roku spotkałyśmy się ponownie, tym razem w Krakowie 🙂 I tym razem powstała sesja lifestylowa, do wykorzystania w celach marketingowych. Z dumą musze stwierdzić, że wspaniale ogląda się swoje zdjęcia na pięknej stronie internetowej, w ogłoszeniach i postach. Część pierwsza powstała w moim studio, następnie wybrałyśmy się do klimatycznej restauracji.

Czy wszystko idzie zgodnie z planem, sprawdzała PANI SWOJEGO CZASU 🙂  Pozdrowienia dziewczyny!!!

Jeśli odwiedziłaś strony dziewczyn, na pewno orientujesz się jaką ważną rolę odgrywają tam zdjęcia. Jeśli chcesz odświeżyć swoją stronę, napisz do mnie, chętnie Ci w tym poomogę!

Nie przegap też mojego newslettera, już w poniedizałek wielka niespodzianka!

[FM_form id=”3″]
urszula phelep, urszula marketing, blogowanie z pasją, pani swojego czasu, ola budzyńska, paryż, kraków, fotograf kraków, branding, marka, biznes, marketing, sesja lifestyle, sesja biznesowa, fotografia biznesowa, julita Pająk.
Dodaj komentarz

Twój emailnie jest<\/em> publikowany ani udostępniany Pola wymagane są zaznaczone *

Hej!

Na blogu znajdziesz najnowsze sesje i projekty, które tworzę. Możesz tu również znaleźć informacje o tym jak przygotować sie do sesji.

Zapraszam!

Tu mnie znajdziesz

#PROJEKT Lustro

#projektlustro#PROJEKT LUSTRO

Projekt #15historii

Prawo autorskie

Wszystkie zdjęcia i teksty na stronie są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie ich bez mojej zgody, naraża Cię na prawne konsekwencje. Proszę szanuj moją pracę.