ZamknijMenu

Stocki – sesja na zamówienie i o tym jak wyglądała współpraca z Panią Swojego Czasu.

Fotografia Julita Pająk (15)

W poprzednim POŚCIE STOCKOWYM pisałam Wam o tym jak ważny jest wizerunek Waszej firmy i jak można go poprawić za pomocą zdjęć. A dzisiaj kolej na przykład sesji robionej na specjalne zamówienie Pani Swojego Czasu . Na pewno większość z Was zna Olę i kojarzy jej biznes. Dla mnie jest ona absolutnym guru jeśli chodzi o organizację, konsekwencję, świadomość marki, biznes… (koniecznie zerknijcie do niej, zaczęła właśnie zapisy na swój kolejny kurs!!!). Dlatego byłam wniebowzięta, kiedy zostałam poproszona o współpracę przy sesji do kalendarza. W dodatku nie skończyło się na jednej sesji ale na trzech 🙂

Pani Swojego Czasu ma jasno określony styl i bardzo wyraźnie widać go na stronie, blogu, facebooku, w produktach. Kolory, czcionki, styl zdjęć – wszystko jest bardzo spójne. I to jest to o czym pisałam Wam ostatnio – dzięki temu, zapamiętujemy na dłużej, kojarzymy i utożsamiamy pewne obrazy z tym konkretnym biznesem. Kiedy widzę jej zdjęcia i napisy, od razu wiem jaka to firma.

Pierwszy nasz kontakt był telefoniczno-internetowy, Ola powiedziała mi jaką chce zrobić sesję, jakie są jej oczekiwania. Na zdjęcia przyszła wyposażona w kalendarz i dodatki. To jeszcze nic… Żałujcie, że nie widzieliście pudeł z akcesoriami do naszej trzeciej sesji… to było coś.

Fotografia Julita Pająk, stock photography (1)Fotografia Julita Pająk, stock photography (2)

Korzystałyśmy też z rzeczy, które ja posiadam w swoim studio.

Kiedy wiedziałam już jakie zdjęcia mamy robić, sama sesja poszła bardzo szybko. Na koniec Ola wybierała swoje ulubione ujęcia z galerii online.

Fotografia Julita Pająk (28)

Powiem Wam szczerze, że efekt tej współpracy przerósł moje oczekiwania, a dodatkowo, kiedy zobaczyłam swoje zdjecia na stronie Pani Swojego Czasu, blogu, w kalendarzu, opatrzone już napisami i wplecione w posty, to było coś zupełnie fantastycznego.

Podczas naszej sesji, wykonałam również krótki film z backstage i drugi typowo promocyjny.

Jeśli chcielibyście podobną sesję swoich produktów lub zdjęcia, które pokażą Waszą markę, zapraszam Was serdecznie do współpracy. Razem na pewno wymyślimy coś ekstra. Jestem dobra w robieniu burzy mózgów i pomogę Wam wymyślić coś niebanalnego i eleganckiego. A jeśli jeszcze nie chcecie się decydować na takie indywidualne zdjecia, zapraszam do mojego sklepu z gotowymi zestawami: TUTAJ

W kolejnym poście napiszę Wam o sesji wizerunkowej, czyli Wy jako główni bohaterowie fotografii 🙂

Fotografia Julita Pająk (26)Fotografia Julita Pająk (43)Fotografia Julita Pająk (14)Fotografia Julita Pająk (20)Fotografia Julita Pająk (33)

stocki, flatlay, stylizowane zdjęcia, blog, social media, fotografia, fotograf kraków, Fotografia Julita Pająk, marka, biznes, branding, Pani Swojego Czasu, sesja wizerunkowa.

Dodaj komentarz

Twój emailnie jest<\/em> publikowany ani udostępniany Pola wymagane są zaznaczone *

Hej!

Na blogu znajdziesz najnowsze sesje i projekty, które tworzę. Możesz tu również znaleźć informacje o tym jak przygotować sie do sesji.

Zapraszam!

Tu mnie znajdziesz

#PROJEKT Lustro

#projektlustro#PROJEKT LUSTRO

Projekt #15historii

Prawo autorskie

Wszystkie zdjęcia i teksty na stronie są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie ich bez mojej zgody, naraża Cię na prawne konsekwencje. Proszę szanuj moją pracę.