ZamknijMenu

Agnieszka Krawczyk i jej Kraków – film i zdjęcia

 

fotografia-julita-pajak-12

Pokażę Wam dzisiaj Kraków z trochę innej strony. Nie będzie zabytków, Wawelu i Wisły… Za to będzie kilka zakamarków, które nie każdy zna, a w których lubię bywać ja i moja zaprzyjaźniona pisarka – Agnieszka Krawczyk.

Za tydzień ukaże się kolejna powieść Agnieszki: „Przyjaciele i rywale”, jeśli nie znacie jej książek gorąco Wam polecam. Nie mogę się już doczekać kolejnej części. Dodatkowo jestem bardzo dumna, bo portret autorki, na każdym egzemplarzu jest opatrzony moim nazwiskiem 🙂

Przed Wami kilka zdjęć i film, a w nim możecie znaleźć nowy tytuł, trzeciej części sagi „Czary codzienności”, który do tej pory był tajmnicą!

fotografia-julita-pajak-5fotografia-julita-pajak-11fotografia-julita-pajak-1fotografia-julita-pajak-7fotografia-julita-pajak-6fotografia-julita-pajak-4fotografia-julita-pajak-3fotografia-julita-pajak-2fotografia-julita-pajak-13fotografia-julita-pajak-6fotografia-julita-pajak-9fotografia-julita-pajak-9

Agnieszka Krawczyk pisarka, wydawnictwo filia, fotografia portretowa kobiet, foto kobiet Kraków, portrety kobiece, kobieta, portret, makijaż, metamorfoza, kraków sesje zdjęciowe, Fotograf Kraków, Julita Pająk fotografia, made with love Photography, www.julitapajak.pl.

Dodaj komentarz

Twój emailnie jest<\/em> publikowany ani udostępniany Pola wymagane są zaznaczone *

Hej!

Na blogu znajdziesz najnowsze sesje i projekty, które tworzę. Możesz tu również znaleźć informacje o tym jak przygotować sie do sesji.

Zapraszam!

Tu mnie znajdziesz

#PROJEKT Lustro

#projektlustro#PROJEKT LUSTRO

Projekt #15historii

Prawo autorskie

Wszystkie zdjęcia i teksty na stronie są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie ich bez mojej zgody, naraża Cię na prawne konsekwencje. Proszę szanuj moją pracę.