ZamknijMenu

Sesja dziecięca nad morzem – wakacje 2016

Chyba nie myślicie, że czas urlopu to u mnie czas bez aparatu? Tegoroczne wakacje nad Bałtykiem nie należały do najcieplejszych 😉 Za to zdjęcia jakie z nich przywiozłam – uwielbiam!!!

fotografia-julita-pajak-60fotografia-julita-pajak-61fotografia-julita-pajak-68fotografia-julita-pajak-54fotografia-julita-pajak-45fotografia-julita-pajak-44fotografia-julita-pajak-39fotografia-julita-pajak-38fotografia-julita-pajak-37fotografia-julita-pajak-33fotografia-julita-pajak-32fotografia-julita-pajak-30fotografia-julita-pajak-29fotografia-julita-pajak-25fotografia-julita-pajak-22fotografia-julita-pajak-36fotografia-julita-pajak-52fotografia-julita-pajak-53fotografia-julita-pajak-55fotografia-julita-pajak-56fotografia-julita-pajak-57fotografia-julita-pajak-63fotografia-julita-pajak-65fotografia-julita-pajak-66fotografia-julita-pajak-67fotografia-julita-pajak-40fotografia-julita-pajak-46fotografia-julita-pajak-47fotografia-julita-pajak-48fotografia-julita-pajak-49fotografia-julita-pajak-51

Sesja zdjęciowa nad morzem, sesja zdjęciowa dzieci, dziecięca sesja zdjęciowa, fotograf dziecięcy kraków, sesja na łące, zdjęcia w plenerze, made with love PHOTOGRAPHY, Fotografia Julita Pająk

Dodaj komentarz

Twój emailnie jest<\/em> publikowany ani udostępniany Pola wymagane są zaznaczone *

Hej!

Na blogu znajdziesz najnowsze sesje i projekty, które tworzę. Możesz tu również znaleźć informacje o tym jak przygotować sie do sesji.

Zapraszam!

Tu mnie znajdziesz

#PROJEKT Lustro

#projektlustro#PROJEKT LUSTRO

Projekt #15historii

Prawo autorskie

Wszystkie zdjęcia i teksty na stronie są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie ich bez mojej zgody, naraża Cię na prawne konsekwencje. Proszę szanuj moją pracę.