ZamknijMenu

Ola – kobieca sesja urodzinowa

 

Ola przyjechała do mojego studia nie wiedząc o sesji i nie miała pojęcia co ją tu spotka. Na szczęscie kiedy tajemnica się wydała, Ola odetchnęła z ulgą i była zachwycona pomysłem koleżanek na jej prezent urodzinowy.

W moim studio zagościło 6 świetnych dziewczyn, a 5 z nich zdecydowało się na zdjęcia. Prawdziwy dzień kobiecości. Miałyśmy świetną atmosferę i zabawa była przednia. Wieczorem dziewczyny miały zaplanowane tourne po knajpach, więc po makijażach i fryzurach Sylwii, wyglądały jak boginie. I z tego co wiem, miasto było ich!

Muszę też zaznaczyć, że na sesję przyjechały aż z Bełchatowa i specjalnie, by do mnie zawitać, zmieniły plany i zamieniły Warszawe na Kraków,

Pokazuję Wam dzisiaj najważniejszą osobę tego dnia, naszą Jubilatkę. Jej zdjęcia buduarowe zostawiamy w ukryciu. Są równie piękne jak portrety!!!

Fotografia Julita Pająk (8)

Fotografia Julita Pająk (6)Fotografia Julita Pająk (7)Fotografia Julita Pająk (8)Fotografia Julita Pająk (10)Fotografia Julita Pająk (11)Fotografia Julita Pająk (13)Fotografia Julita Pająk (14)Fotografia Julita Pająk (16)Fotografia Julita Pająk (21)Fotografia Julita Pająk (49)Fotografia Julita Pająk (50)Fotografia Julita Pająk (52)

 fotografia portretowa kobiet, foto kobiet Kraków, portrety kobiece, kobieta, portret, makijaż, metamorfoza, kraków sesje zdjęciowe, Fotograf Kraków, Julita Pająk fotografia, made with love Photography, www.julitapajak.pl., ambasada makijażu, sesja kobieca.

Dodaj komentarz

Twój emailnie jest<\/em> publikowany ani udostępniany Pola wymagane są zaznaczone *

Hej!

Na blogu znajdziesz najnowsze sesje i projekty, które tworzę. Możesz tu również znaleźć informacje o tym jak przygotować sie do sesji.

Zapraszam!

Tu mnie znajdziesz

#PROJEKT Lustro

#projektlustro#PROJEKT LUSTRO

Projekt #15historii

Prawo autorskie

Wszystkie zdjęcia i teksty na stronie są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie ich bez mojej zgody, naraża Cię na prawne konsekwencje. Proszę szanuj moją pracę.