ZamknijMenu

Co to jest sesja glamour i jak wygląda?

Zastanawiasz się co to dokładnie jest sesja zdjęciowa glamour i jak wygląda?

Sesja zdjęciowa w moim studio to czas, w którym przejdziesz całkowitą przemianę i transformację.  Nie tylko na zewnątrz ale również w środku. To będzie Twój dzień piękności i kobiecości. Poczujesz się najważniejsza, dopieszczona i piękna! Jest to jedyne w swoim rodzaju przeżycie, które polecam każdej kobiecie.

W dzisiejszym wpisie opowiem z jakich elementów się składa:

1.Konsultacja 

Zanim spotkamy się na zdjęcia, musimy ustalić jaki rodzaj sesji Cię interesuje i jakich oczekujesz fotografii. Po to właśnie jest konsultacja. Najczęściej telefoniczna lub mailowa, chętnie również spotkam się z Tobą na dobrej kawie, gdzie ustalimy wszystkie szczegóły. Podczas konsultacji przedstawiam Ci swoją ofertę, poznajesz ceny ale również dowiadujesz się jak pracuję, co musisz zabrać na sesję i jak się do niej przygotować.

sesja zdjęciowa glamour

 

2. Przygotowania 

sesja zdjęciowa glamour

Przed przystąpieniem do fotografowania, czeka Cię metamorfoza, przy pysznej kawie lub z lampką szampana. Profesjonalna makijażystka zrobi Ci piękny makijaż. Pomożemy Ci również w ułożeniu włosów. Przejrzymy wspólnie Twoją garderobę i dodatki i zaproponujemy najlepsze stroje, również te z moich zasobów. Na tym etapie wiem już na jakich tłach będziesz fotografowana, jakie będą kolory sesji. Kiedy już będziesz wyglądać bosko zaczniemy robić zdjęcia.

Zobacz metamorfozy jakie przeszły moje poprzednie Klientki:

sesja zdjęciowa glamour

3. Sesja

Każda z Pań jest na początku skrępowana i czuje się dziwnie. Znam to doskonale i wiem, że potrzeba tylko ok 15 minut byś poczuła się pewniej i swobodniej. Przeprowadzę Cię przez całą sesję, udzielając dokładnych wskazówek jak masz pozować. Nie jesteś zawodową modelką więc nie wiesz jak się ustawić, od tego jestem ja. Mam kilkuletnie doświadczenie, dzięki któremu będziesz wyglądała na zdjęciach kobieco i seksownie.

Nie wystarczy być dobrym fotografem, by robić kobiece zdjęcia, potrzebna jest również wiedza, jak pozować kobiety o różnych kształtach i figurach, by wyglądały pięknie.

 

sesja zdjęciowa glamour

Zobacz jak wygląda sesja:

4. Prezentacja zdjęć

Po kilku dniach od sesji wysyłam do Ciebie galerię online, z której wybierasz swoje ulubione zdjęcia. Często również zapraszam na wybór zdjęć do swojego studio, gdzie mam możliwość lepszego ich pokazania oraz zaprezentowania dodatkowych produktów.

sesja zdjęciowa glamour

Masz do wyboru odbitki, wydruki na płótnie, zdjęcia w ramach, folio box, albumy. Tylko od Ciebie zależy co wybierzesz 🙂

sesja zdjęciowa glamour

sesja zdjęciowa glamour

 

Sesja zdjęciowa w moim studio to coś więcej niż zdjęcia! To wspaniałe przeżycie, które zapamiętasz na zawsze. Często już po samej sesji kobiety opuszczające studio patrzą na siebie zupełnie inaczej. Czują się piękne i pewne siebie. Kilka razy podczas oglądania portretów, widziałam prawdziwe łzy wzruszenia. To dlatego, że jesteśmy dla siebie zbyt surowe. Nasze kompleksy i nasze wyobrażenia o sobie, zacierają prawdziwe wrażenie i to jakie jesteśmy. Ja pomogę Ci odkryć się na nowo. Zapraszam Cię do mojego studia, byś mogła przeżyć niesamowity czas.

Napisz mi o jakiej marzysz sesji!

[FM_form id=”3″]

 zdjęcia kobiet w bieliźnie, kobieca sesja zdjęciowa, woman photography, sesja zdjęciowa glamour, fotograf Kraków,  boudoir photography, sesja kobieca Kraków, portrety, fotograf Kraków, makijaż, 

Dodaj komentarz

Twój emailnie jest<\/em> publikowany ani udostępniany Pola wymagane są zaznaczone *

Hej!

Na blogu znajdziesz najnowsze sesje i projekty, które tworzę. Możesz tu również znaleźć informacje o tym jak przygotować sie do sesji.

Zapraszam!

Tu mnie znajdziesz

#PROJEKT Lustro

#projektlustro#PROJEKT LUSTRO

Projekt #15historii

Prawo autorskie

Wszystkie zdjęcia i teksty na stronie są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie ich bez mojej zgody, naraża Cię na prawne konsekwencje. Proszę szanuj moją pracę.