ZamknijMenu

Sesja rodzinna nad morzem

 

Dzisiaj ostatni weekend wakacji… Ach, jakie one były cudne w tym roku! Morze, jezioro, noc pod gwiazdami, plaża, zamki z piasku, pływanie i mnóstwo nowych zdjęć. Bo od fotografii nie odpoczywam nigdy i nie urlopuję się, jedynie obróbka idzie w odstawkę na czas wypoczynku. Niczym wyjątkowym zatem był fakt, że podczas swojego urlopu w Trójmieście, wykonywałam sesje z Klientami:) I to z jakimi! Z jednymi z moich najwiernieszych, którzy są z Poznania i na sesję u mnie przyjeżdżali już do Krakowa, do Bełchatowa, a teraz do Sopotu:)

Obiecuję pokazać na blogu wszystkie piękne kadry tego lata, również te swoje prywatne. A dzisiaj zostawiam Was z Helenką, Anią i Mikołajem. Miłej niedzieli!

 

Fotografia rodzinna Julita Pająk (1)Fotografia rodzinna Julita Pająk (2)Fotografia rodzinna Julita Pająk (3)Fotografia rodzinna Julita Pająk (4)Fotografia rodzinna Julita Pająk (5)Fotografia rodzinna Julita Pająk (10)Fotografia rodzinna Julita Pająk (9)Fotografia rodzinna Julita Pająk (8)Fotografia rodzinna Julita Pająk (11)Fotografia rodzinna Julita Pająk (12)Fotografia rodzinna Julita Pająk (13)Fotografia rodzinna Julita Pająk (14)fot (33)

Dodaj komentarz

Twój emailnie jest<\/em> publikowany ani udostępniany Pola wymagane są zaznaczone *

Hej!

Na blogu znajdziesz najnowsze sesje i projekty, które tworzę. Możesz tu również znaleźć informacje o tym jak przygotować sie do sesji.

Zapraszam!

Tu mnie znajdziesz

#PROJEKT Lustro

#projektlustro#PROJEKT LUSTRO

Projekt #15historii

Prawo autorskie

Wszystkie zdjęcia i teksty na stronie są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie ich bez mojej zgody, naraża Cię na prawne konsekwencje. Proszę szanuj moją pracę.