ZamknijMenu

Warsztaty fotografii dziecięcej – ONLINE!

 

Po warsztatach sesji kobiecych, nadszedł czas na fotografię dziecięcą. Myślę, że to świetny moment, by wziąć w nich udział. Stoimy na progu nowego sezonu wiosenno – letniego, a co za tym idzie… przed nami cudowne plenery. Warto już teraz nauczyć się jak się do nich przygotować. Na kursie nie zabraknie również zdjęć studyjnych i tego jak je zorganizować. Będę Was uczyć również jak wykonywać sesje bardziej reportażowe i chwytać codzienne momenty z życia dzieci.

ZY1A6919

Teraz możecie wygodnie usiąść  przy komputerze, i poznawać tajniki mojego warsztatu. Jest mi niezmiernie miło ogłosić, że od 1 kwietnia rusza mój drugi fotograficzny kurs online!!!

Poniżej zakres tematów:tematy

 

bonusdla kogo

Jeśli jesteś początkującym fotografem, chcesz zgłębić temat fotografii dziecięcej. Dowiedzieć się więcej o sprzęcie, obróbce – ten kurs jest dla Ciebie!
Obojętne czy zajmujesz się fotografią tylko dla przyjemności, czy wiążesz z nia swoją przyszłość. I jedni i drudzy znajdą w kursie ciekawe dla siebie tematy.

 

ZY1A6756zapisy
Dla osób, które już brały udział w moich wcześniejszych warsztatach fotografii kobiecej, cena kursu – 300zł!!!

 
 

 

Dodaj komentarz

Twój emailnie jest<\/em> publikowany ani udostępniany Pola wymagane są zaznaczone *

Hej!

Na blogu znajdziesz najnowsze sesje i projekty, które tworzę. Możesz tu również znaleźć informacje o tym jak przygotować sie do sesji.

Zapraszam!

Tu mnie znajdziesz

#PROJEKT Lustro

#projektlustro#PROJEKT LUSTRO

Projekt #15historii

Prawo autorskie

Wszystkie zdjęcia i teksty na stronie są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie ich bez mojej zgody, naraża Cię na prawne konsekwencje. Proszę szanuj moją pracę.