ZamknijMenu

6 powodów, dla których powinnaś wykonać kobiecą sesję zdjęciową!

Post o tym dlaczego powinnaś zdecydować się na kobiecą sesję zdjęciową. Przekonam Cię dzisiaj do pojawienia się  w moim studio.

kobiecą sesję zdjęciową

1. Bo jesteś tego warta

Jestem kobietą taką jak Ty. Dzielę swoje życie między pracę, rodzinę, obowiązki. Często zdarza się tak, że tracę ten moment, kiedy jestem sama ze sobą dla siebie i w zgodzie ze sobą. Życie i jego tempo sprawia, że nie mam czasu myśleć o sobie i o siebie zadbać. Pójść do kina, samotnie połazić po galerii (obojętnie czy to galeria sztuki czy hanndlowa, każdy lubi coś innego :). Po jakimś czasie orientuje się, że znów wpadam w błędne koło obowiązków i w tym wszystkim nie ma miejsca  dla mnie. Znasz to? Uważam , że każda z nas zasługuje na czas dla siebie. Czas kiedy będziemy czuć się piękne , wyjątkowe, wypoczęte i zrelaksowane… Takim  czasem może być sesja u mnie. W miłej atmosferze, przy kawie i plotkach skupimy całą swoją uwagę na Tobie.

2. Bo musisz zobaczyć jaka jesteś piękna

Kiedyś firma Dove przeprowadziła eksperyment, który polegał na tym,  że kobiety opisywały swoj wygląd, a rysownik sądowy utrwalał ich wyobrażenie o sobie na papierze. Następnie poproszono znajomych i przyjaciół naszych bohaterek, o opisanie ich. W rezultacie modele zostali postawieni przed dwoma rysunkami, tego jak widzą siebie sami i jak widzą ich inni… Jak myślicie, jaki był wynik?
Zobaczcie same jak źle o sobie myślimy:

Dove: Real Beauty Sketches from John X. Carey on Vimeo.

Doświadczam tego na co dzień, od progu mówicie mi , że jesteście niefotogeniczne… To nieprawda, pozwólcie się zobaczyć moimi oczami.

3.  Bo u mnie zobaczysz najlepszą wersję siebie

Wiecie dlaczego panny młode są zawsze najpiękniejsze?
Pomijam cudną suknię ale oprócz niej od rana przebywają wśród ukochanych bliskich, odpuszczają stres (bo i tak już nic nie da sie poprawić), a oprócz tego nad ich wyglądem  czuwa starannie wybrana makijażystka i fryzjerka…
U mnie w studio również czekają na Ciebie profesjonalistki, które wiedzą jak wydobyć Twoje piękno i największe atuty. Pracuję tylko ze sprawdzonymi makijażystkami i jeśli nie mogą być w studio, wolę przełożyć termin sesji niż korzystać z usług kogoś przypadkowego. Sylwia i Magda są najlepsze.
kobiecą sesję zdjęciową
Podczas przygotowań  często mowicie mi również, czego w sobie nie lubicie – pozwala mi to tak zaplanować sesję i pozy, by pokazać Was z tej najlepszej strony.

4. Bo to coś więcej niż zdjęcia

Dla mnie sesja to nie tylko piękne zdjęcia. Chce dać Ci poczucie tego, że jesteś wyjątkowa. Oczywiście zobaczysz to na zdjęciach i uwierz mi, to nie będą tylko piękne obrazki. Moje sesje dodają kobietom siły, pewności siebie. Czasem przewracam ich życie do góry nogami i to jest mój cel i to chcę robić! Nie ma nic fajniejszego, niż obserwowanie jak patrzycie na siebie z zachwytem i kochacie się na nowo.

kobiecą sesję zdjęciową

5. Co jest cenniejszego niż zdjęcia?

Straciłam w ostatnich latach  Babcię i  Dziadka. Jak myślicie, co najcenniejszego mi po nich zostało? Do czego mogę wracać?  – to zdjęcia. Obejrzyj swoje albumy lub katalogi ze zdjeciami w komputerze. Co zostawisz po sobie rodzinie? Życie jest nie fair, nigdy nie wiemy co czeka na nas za rogiem i może zabrzmi to trochę strasznie…  ale co znajdą Twoje dzieci, kiedy będą szukały pamiątki?

6. Dlatego, że ze mną spedzisz wyjątkowy czas, który będziesz długo wspominała.

Od progu mojego studia zobaczysz, że nie było się czego bać , a na sesji panuje na prawdę luźna i wesoła atmosfera. Dodatkowo, moim zadaniem jest ustawić Cię do zdjęć i szybko przekonasz się, że Twoje obawy o tym, że nie wiesz jak stanąć, usiąść, zapozować – są niepotrzebne. Po kilku ujęciach pokazuję Ci wyświetlacz aparatu, żebyś zobaczyła jak świetnie nam idzie i to jest najczęściej moment kiedy się przełamujecie i zaczynacie wierzyć w to co robię i w to, że będzie pięknie. Uwierzcie mi, widzę to za każdym razem i rozpoznaję moment kiedy zaczynacie czuć się pewnie.
 Mam nadzieję, że dzisiejszym postem przekonałam Cię ostatecznie, że warto zjawić się w moim studio i przełamać swoje obawy. Efektem naszej pracy będą najpiękniejsze portrety jakie miałaś do tej pory! Zapraszam Cię serdecznie!
Dodaj komentarz

Twój emailnie jest<\/em> publikowany ani udostępniany Pola wymagane są zaznaczone *

Hej!

Na blogu znajdziesz najnowsze sesje i projekty, które tworzę. Możesz tu również znaleźć informacje o tym jak przygotować sie do sesji.

Zapraszam!

Tu mnie znajdziesz

#PROJEKT Lustro

#projektlustro#PROJEKT LUSTRO

Projekt #15historii

Prawo autorskie

Wszystkie zdjęcia i teksty na stronie są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie ich bez mojej zgody, naraża Cię na prawne konsekwencje. Proszę szanuj moją pracę.