ZamknijMenu

6 sposobów na wykorzystanie zdjęć do stworzenia prezentów na gwiazdkę.

Wpadliście już w przedświąteczny szał? Lista prezentów gotowa? Jeśli nie macie jeszcze pomysłów, dzisiaj pokażę Wam jak możecie wykorzystać zdjęcia do ich stworzenia. Jest jeszcze trochę czasu…

1.Album fotograficzny – przepiękny sposób na zebranie wspólnych zdjęć i umieszczenie ich w eleganckim albumie. A może macie zdjęcia z sesji rodzinnej, dziecięcej lub portretowej? Wasi bliscy na pewno ucieszą się gdy dostaną je w takiej oprawie:

zy1a0413fotografia-rodzinna-julita-pajak-fotoalbum-5zy1a0415fotografia-rodzinna-julita-pajak-fotoalbum-3fotografia-rodzinna-julita-pajak-fotoalbum-4
2.Wydruki na płótnie – canvas. Jeśli chcecie powiesić zdjęcie na ścianie, oprócz umieszczenia go w tradycyjnej ramce, polecam Wam jego wydrukowanie na płótnie. Płótno jest naciągnięte na ramę i może być dodatkowo oprawione ale równie dobrze, może być po prostu powieszone na ścianie. Ze zdjęć możecie zrobić kolaż i zestawić ze sobą kilka fotografii:

canvascanvas2

3.Biżuteria ze zdjęciem. Zobaczcie jaki unikalny prezent możecie stworzyć – Zdjęcie i wykonanie: Memories with love

15418350_1783878545199493_2033104677551073188_o

4.Kalendarz ścienny:

kalendarz1

5.Album z rysunkami. Połącznie fotografii i rysunków Twojej pociechy. 🙂 Jeśli masz w domu małego artystę i nie masz już pomysłu co zrobić z dzieciątkami latających po domu kartek, zamknij je w albumie:

fotografia-dziecieca-julita-pajak-6fotografia-dziecieca-julita-pajak-2fotografia-dziecieca-julita-pajak-3fotografia-dziecieca-julita-pajak-4

6.Nadruk na kubku. Portret z dedykacją lub śmieszną sentencją? Nic prostrzego, Na rynku jest wiele firm, które wykonają dla Ciebie nadruk na kubku.

A jakie są Wasze pomysły? Może coś jeszcze mi umknęło? Chętnie uzupełnię swoją listę!

produkty foto, prezent na gwiazdkę, pomysł na prezent, julita Pająk, fotograf kraków, 

 

Dodaj komentarz

Twój emailnie jest<\/em> publikowany ani udostępniany Pola wymagane są zaznaczone *

Hej!

Na blogu znajdziesz najnowsze sesje i projekty, które tworzę. Możesz tu również znaleźć informacje o tym jak przygotować sie do sesji.

Zapraszam!

Tu mnie znajdziesz

#PROJEKT Lustro

#projektlustro#PROJEKT LUSTRO

Projekt #15historii

Prawo autorskie

Wszystkie zdjęcia i teksty na stronie są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie ich bez mojej zgody, naraża Cię na prawne konsekwencje. Proszę szanuj moją pracę.