ZamknijMenu

Alina – sesja ciążowa Kraków

 

Alina gościła u mnie już 3 krotnie. Tym razem fotografowałam ją najszczęśliwszą. Prawda, że taka sesja to cudowna pamiątka?

MUA: Magdalena Jachymek

fotografia-kobiet-julita-pajak-4fotografia-kobiet-julita-pajak-6fotografia-kobiet-julita-pajak-8fotografia-kobiet-julita-pajak-12fotografia-kobiet-julita-pajak-14fotografia-kobiet-julita-pajak-17fotografia-kobiet-julita-pajak-22fotografia-kobiet-julita-pajak-24fotografia-kobiet-julita-pajak-26fotografia-kobiet-julita-pajak-28fotografia-kobiet-julita-pajak-37fotografia-kobiet-julita-pajak-48fotografia-kobiet-julita-pajak-55

Fotografia ciążowa Julita Pająk, sesja zdjęciowa Kraków, sesja dziecięca, made with love photography, fotografia Julita Pająk, sesja brzuszkowa, fotografia rodzinna Kraków, kobieta w ciąży, sesja glamour z brzuszkiem, buduar ciążowy, 

Dodaj komentarz

Twój emailnie jest<\/em> publikowany ani udostępniany Pola wymagane są zaznaczone *

Hej!

Na blogu znajdziesz najnowsze sesje i projekty, które tworzę. Możesz tu również znaleźć informacje o tym jak przygotować sie do sesji.

Zapraszam!

Tu mnie znajdziesz

#PROJEKT Lustro

#projektlustro#PROJEKT LUSTRO

Projekt #15historii

Prawo autorskie

Wszystkie zdjęcia i teksty na stronie są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie ich bez mojej zgody, naraża Cię na prawne konsekwencje. Proszę szanuj moją pracę.