– SESJE KOBIECE –

Kiedy ostatnio patrzyłaś z zachwytem na swoje zdjęcia?

Czy były to fotografie z dzieciństwa, okresu szkoły, kiedy miałaś 20 lat? A ostatnio?

To nieprawda, że jesteś niefotogeniczna, za gruba, za chuda, w nieodpowiednim wieku. Jesteś wspaniała tu i teraz i to właśnie jest odpowiedni czas, by odczarować swoje zdjęcia.

Twój portret to coś bezcennego, co zostanie na zawsze dla Ciebie, dla Twoich bliskich, rodziny. Daj się zaprosić przed mój obiektyw, a pokażę Ci jaka jesteś piękna, spojrzysz na siebie z nowej perspektywy.

Portrety, które tworzę są delikatne, jasne i subtelne. Nie ma znaczenia czy sesję wykonujesz  dla siebie, męża, chłopaka – będziesz się czuć elegancko i pociągająco. Pokażesz swoją zmysłową i najbardziej kobiecą stronę, wewnętrzne i zewnętrzne piękno. Profesjonalna makijażystka zadba o Twój wizerunek, a ja pomagę Ci w pozowaniu. Efektem sesji będą ekskluzywne produkty, które staną się niesamowitą pamiątką.

Pozwól sobie na niezapomnianą przygodę jaką jest sesja fotograficzna. Sprawię, że będziesz wyglądać na zdjęciach jak Ty, w swoim najlepszym wydaniu, w idealnym dniu własnego  życia.

Napisz do mnie teraz, by poznać więcej szczegółów. Otrzymasz ode mnie elegancki magazyn online, w którym zawarte są porady dotyczące przygotowania się do sesji, garderoby, pozowania oraz cennik.

Każda kobieca sesja w moim studio, to niesamowite doświadczenie! Pod okiem profesjonalnej makijażystki przejdziesz metamorfozę, pomożemy Ci z ułożeniem włosów i wyborem stroju. Podczas zdjęć pokażę Ci jak się ustawić. Tak, byś wyglądała jak najpiękniej! Od Ciebie zależy czy będzie to sesja w stylu galmour, lifestyle, zdjęcia biznesowe, czy seksowne ujęcia w bieliźnie. Do zobaczenia!

Menu