Z miłości do

PIĘKNA

Profesjonalny makijaż na Twojej sesji

Profesjonalny makijaż

Dlaczego profesjonalny makijaż jest taki ważny?

Kiedy jeszcze miałam małe doświadczenie w swojej pracy, usługa pt.: profesjonalny makijaż, nie była obligatoryjna. Dawałam Wam wybór. Teraz wiem na pewno, że był to błąd i od dłuższego czasu usługę makijażystki macie wliczoną w cenę sesji. Bardzo rzadko robię odstępstwa w tej kwestii, zdarzyło się to ok 3 razy, kiedy przyszły do mnie Klientki zajmujące się na co dzień makijażem zawodowo.

Mam szczęście pracować z najlepszymi specjalistkami od makijażu w Krakowie!

Twoja sesja to czas relaksu!

Nie chcę, żebyś podczas sesji zastanawiała się czy dobrze wyglądasz. Czy Twój makijaż jest odpowiednio mocny, kolory dobrze dobrane… Makijaż fotograficzny różni się od tego dziennego. Jest znacznie mocniejszy i na pierwszy rzut oka może się wydawać, przerysowany. Jednak matryca aparatu widzi kolory inaczej niż nasze oko. Ważne jest też zastosowane przeze mnie oświetlenie na sesji. Makijażystka, z którą współpracuję, zna sposób w jaki pracuję, wie jakie będzie światło i zna moje oczekiwania.

Ty w tym czasie możesz się zrelaksować. Jest to też czas na przełamanie pierwszych lodów. Przy kawie i plotkach poznajemy się lepiej i mniej się stresujesz.

Zobaczysz się w nowej odsłonie

Przed makijażem zostaniesz zapytana o swoje upodobania, o to jak lubisz się malować, jakie lubisz kolory, czego nie lubisz. Czy wolisz makijaż delikatny, czy może dzisiaj szalejemy i idziemy na całość? Oglądamy Twoją garderobę, ustalamy co z włosami, pytamy o Twoją skórę, alergie. Dopiero to wszystko składa się na ostateczną wizję makijażu. I zapewniam Cię, że wydobędziemy wszystkie Twoje atuty!

Profesjonalny makijaż

Produkty wysokiej jakości

Moje makijażystki używają kosmetyków najlepszych marek. Są one pięknie napigmentowane (kosmetyki, nie makijażystki;), trwałe, nie uczulają, doskonale zachowują się na zdjęciach. Niektóre na pewno będziesz miała okazję wypróbować pierwszy raz i może zostaniesz z nimi na dłużej 🙂

Dodatkowy bonus!

Kiedy przejdziesz już makijażową rewolucję, gwarantujemy, że będziesz wyglądała cudnie i wieczorne wyjście z chłopakiem czy przyjaciółkami jest obowiązkowe!

Profesjonalny makijaż

Profesjonalny makijaż

Profesjonalny makijaż

 

no comments
Add a comment...

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

Menu