Z miłości do

PIĘKNA

Urszula Phelep biznesowa sesja lifestyle

 

biznesowa sesja lifestyle

Na pewno znasz Ulę Phelep, która jest w sieci jednym z góru kobiecego marketingu i blogowania. Jeśli nie, to koniecznie biegnij na jej STRONĘ TUTAJ!

Poznałyśmy się najpierw online, bardzo, bardzo, bardzo dawno temu…. yyy, to nie mogło być tak dawno, skoro mamy po 18 lat, haha. Swego czasu pisałam gościnne posty o fotografii na pierwszym z blogów Uli. W realu poznałyśmy się na sesji w Paryżu, którą organizowałam. Zobaczcie:

Ach jak było cudnie, rozmarzyłam się! Już wtedy Ula prosiła mnie o kilka zdjęć lifestylowych, które będzie mogła wykorzystać na swoim blogu. Francuskie kawiarenki są do tego idealne!

Jesienią zeszłego roku spotkałyśmy się ponownie, tym razem w Krakowie 🙂 I tym razem powstała sesja lifestylowa, do wykorzystania w celach marketingowych. Z dumą musze stwierdzić, że wspaniale ogląda się swoje zdjęcia na pięknej stronie internetowej, w ogłoszeniach i postach. Część pierwsza powstała w moim studio, następnie wybrałyśmy się do klimatycznej restauracji.

Czy wszystko idzie zgodnie z planem, sprawdzała PANI SWOJEGO CZASU 🙂  Pozdrowienia dziewczyny!!!

Jeśli odwiedziłaś strony dziewczyn, na pewno orientujesz się jaką ważną rolę odgrywają tam zdjęcia. Jeśli chcesz odświeżyć swoją stronę, napisz do mnie, chętnie Ci w tym poomogę!

Nie przegap też mojego newslettera, już w poniedizałek wielka niespodzianka!

[FM_form id=”3″]
urszula phelep, urszula marketing, blogowanie z pasją, pani swojego czasu, ola budzyńska, paryż, kraków, fotograf kraków, branding, marka, biznes, marketing, sesja lifestyle, sesja biznesowa, fotografia biznesowa, julita Pająk.
no comments
Add a comment...

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

Menu