Z miłości do

PIĘKNA

Ola – kobieca sesja urodzinowa

 

Ola przyjechała do mojego studia nie wiedząc o sesji i nie miała pojęcia co ją tu spotka. Na szczęscie kiedy tajemnica się wydała, Ola odetchnęła z ulgą i była zachwycona pomysłem koleżanek na jej prezent urodzinowy.

W moim studio zagościło 6 świetnych dziewczyn, a 5 z nich zdecydowało się na zdjęcia. Prawdziwy dzień kobiecości. Miałyśmy świetną atmosferę i zabawa była przednia. Wieczorem dziewczyny miały zaplanowane tourne po knajpach, więc po makijażach i fryzurach Sylwii, wyglądały jak boginie. I z tego co wiem, miasto było ich!

Muszę też zaznaczyć, że na sesję przyjechały aż z Bełchatowa i specjalnie, by do mnie zawitać, zmieniły plany i zamieniły Warszawe na Kraków,

Pokazuję Wam dzisiaj najważniejszą osobę tego dnia, naszą Jubilatkę. Jej zdjęcia buduarowe zostawiamy w ukryciu. Są równie piękne jak portrety!!!

Fotografia Julita Pająk (8)

Fotografia Julita Pająk (6)Fotografia Julita Pająk (7)Fotografia Julita Pająk (8)Fotografia Julita Pająk (10)Fotografia Julita Pająk (11)Fotografia Julita Pająk (13)Fotografia Julita Pająk (14)Fotografia Julita Pająk (16)Fotografia Julita Pająk (21)Fotografia Julita Pająk (49)Fotografia Julita Pająk (50)Fotografia Julita Pająk (52)

 fotografia portretowa kobiet, foto kobiet Kraków, portrety kobiece, kobieta, portret, makijaż, metamorfoza, kraków sesje zdjęciowe, Fotograf Kraków, Julita Pająk fotografia, made with love Photography, www.julitapajak.pl., ambasada makijażu, sesja kobieca.

no comments
Add a comment...

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

Menu